IT Infrastruktúra üzemeltető

  • Cég neve

    Budapest Airport Zrt.

  • Munkavégzés helye

    1185 BUDAPEST, BUD NEMZETKÖZI repülőtér 1.

    • Alkalmazotti jogviszony
  • Tech stack

    • WINDOWS LINUX HÁLÓZATI ISMERETEK
  • Elvárások

    • Angol alapfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • Az IT osztály képviselete és kapcsolattartás a repülőtér forgalmi és terminál üzemeltetési 7x24 órás felügyeletet adó szervezeti egységei felé
  • Részvétel az informatikai változások kezelésének koordinálásában, mind a meglévő rendszerek módosítása során, és a bevezetésre kerülő új informatikai rendszerek telepítése és/vagy az infrastruktúrába való integrációja során a Budapest Airport Zrt. „ITIL” alapú „Change Management Process” folyamat alapján
  • Támogatás és összeköttetés nyújtása a második vonalbeli támogató csoportoknak (szerver, hálózatok és telekommunikáció menedzsment), valamint az első vonalbeli támogató csoportok (ügyfélkapu, kliens üzemeltetés) csoportoknak, kiemelten a partner csoportok helyszíni szolgáltatásán kívüli időszakaiban
  • Részvétel a kritikus rendszereket érintő hibaesemények megoldásában a Budapest Airport Zrt. „ITIL” alapú „Incident Management Process” folyamat alapján

A pozícióhoz tartozó műszakrend folyamatos, napi 12 órás (1 nap nappal (7:00-től)-1 nap éjszaka (19:00-től), 2 pihenőnap).

Elvárások

  • Középfokú szakirányú végzettség
  • 1-3 év szakmai tapasztalat IT üzemeltetésben
  • TCP/IP hálózati ismeretek (például CCNA ismeret)
  • MS Windows szerver, Linux szerver üzemeltetési ismeretek
  • Legalább alapfokú aktív szakmai angolnyelv-tudás
  • “B” kategóriás jogosítvány, aktív vezetési tapasztalat
  • Ügyfélközpontú gondolkodás
  • Jó problémamegoldó és szervező készség
  • Jó kommunikációs készség
  • Önállóság, kreativitás, nyitottság

Előnyt jelent

  • Felsőfokú szakirányú képzettség (informatikai, vagy villamos mérnök területen);
  • Strukturált gyengeáramú kábelezési ismeretek (optika, CAT-réz)

Amit kínálunk

  • Egyedi, és nemzetközi munkakörnyezet
  • Segítőkész légkör, ahol hamar otthonosan érezheted magadat
  • Fejlődési lehetőség az informatikai üzemeltetésben, egy különleges iparágban
  • Egyedülálló, mindig megújuló speciális informatikai rendszerek és berendezések

Céginformáció

Ha van tapasztalatod IT üzemeltetésben, úgy érzed megállnád a helyed a kritikus rendszerek működtetésében, profin koordinálnád azokat, és biztos támogatója lennél a repülőtér infrastruktúrájának, akkor jelentkezz a Budapest Airport Zrt. IT-jának egyik legmozgalmasabb csapatába, az IT infrastruktúra koordinátori csapatba.

A leendő munkahelyed:

A Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtér a 18. kerület és Vecsés mentén húzódik. Könnyen elérhetőek vagyunk a 200E busszal Kőbánya-Kispestről, Ferihegy vasútállomás pedig itt áll közvetlenül mellettünk (a Nyugati pályaudvarról és Zuglóból is negyedóránként közlekednek vonatok). Autóval a gyorsforgalmi úton vagy az M0-áson keresztül lehet megközelíteni minket, és a parkolás miatt sem kell aggódnod!

Ha úgy érzed motiváltan és hozzáértően tudnád végezni a felsorolt feladatokat és szeretnél részese lenni egy különleges és dinamikusan fejlődő cég életének, jelentkezz magyar és angol nyelvű fényképes önéletrajzoddal és motivációs leveleddel a „Jelentkezem” gomb megnyomásával.

Budapest Airport – Magasan a legjobb