IT infrastruktúra rendszerszervező

  • Cég neve

    DPD Hungary Kft.

  • Munkavégzés helye

    1134 Budapest, Váci út 33.

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás
    • Egészségbiztosítás
    • Sport támogatás
    • Nyugdíjpénztár

    • Teljes munkaidő
    • Home office
    • Általános munkarend
  • Tech stack

    • WINDOWS OPERÁCIÓS RENDSZEREK
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Monitor (1 db)
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

A kiscsomag-szállítás szakértőjeként 2003 óta vagyunk jelen Magyarországon a nemzetközi DPD hálózat tagjaként. Dinamikus fejlődésünk eredményeként országos lefedettséggel rendelkezünk. Kiemelkedően innovatív hátterünkkel, modern technológiánkkal nap mint nap azon dolgozunk, hogy ügyfeleink címzettjei elégedetten kapják meg a csomagjukat. Munkáltatóként fontos számunkra a társadalmi felelősségvállalás!

Az alábbi feladatokban számítunk Rád:

  • Windows szerverek felügyelete és üzemeltetése,
  • Üzleti igényhez tartozó technikai funkciók, IT folyamatok megtervezése,
  • Szolgáltatókkal való kapcsolattartás,
  • Aktív részvétel IT Technológia projektekben, feladatokban, koordinációjukban,
  • Országos hálózat áttervezése (felügyelet, levezénylés),
  • Üzemeltetésben tapasztalt problémák alapján a tovább fejlesztési igények definiálása,
  • Az informatikai rendszerek teljesítményének figyelemmel kísérése és értékelése.

Mi szükséges ahhoz, hogy Te legyél a tökéletes jelölt számunkra?

  • 2-3 év releváns szakmai tapasztalattal rendelkezel,
  • Önállóan, precízen és következetesen végzed a munkád,
  • Szerver oldali operációs rendszerek magas szintű ismeretével rendelkezel,
  • Kommunikációképes angol nyelvtudásod van,
  • Proaktív, önálló, konstruktív személyiség vagy,
  • Strukturált gondolkodásmóddal, és rendszerszemlélettel rendelkezel,
  • Jó problémamegoldó és együttműködési készség jellemez.

Mit is kapsz ezért cserébe?

  • Fix alapbért, Cafeteriát már ez első naptól,
  • Magán-egészségbiztosítást,
  • Önkéntes nyugdíjpénztári támogatást,
  • Éves eredmény alapú bónuszt,
  • Betanítást egy támogató és együttműködő környezetben,
  • Heti 2-3 nap home office lehetőséget,
  • Céges laptopot, mobiltelefont,
  • Hétfőtől-péntekig tartó, napi 8 órás munkarendet,
  • Kényelmes, modern irodai munkakörnyezetet a XIII. kerületi Dózsa György úti metrómegállónál.