MISZ Műegyetemi Iskolaszövetkezet logo

IT gyakornok – DEVops, fejlesztő és rendszerüzemeltető

  • Cég neve

    MISZ Műegyetemi Iskolaszövetkezet

  • Munkavégzés helye

    Rugalmas munkavégzési hely - Budapest

  • Fizetés

    Bruttó 4 000 Ft/óra bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
  • Munka típusa

    • Szakmai gyakorlat
    • Diákmunka
    • Home office
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Linux szerverek üzemeltetése, üzemben tartása, frissítése
  • Szolgáltatásban előforduló hibák feltárása, kijavítása, új verziók telepítése
  • Meglévő alkalmazások kódjainak frissítése, karbantartása, új összefüggések létrehozása
  • Docker / Kubernetes környezetben szolgáltatások frissítése, figyelemmel követése
  • Beérkező hibabejelentések kezelése, hibaelhárítás
  • Ha nyitott vagy rá, részt vehetsz új termékek fejlesztésében is
  • Érdeklődés esetén lehetőséged lesz bekapcsolódni más futó projektjeinkbe, és megtanulni a blokklánc fejlesztést , smart contract fejlesztést ( back-end , front-end)

Elvárások

  • Nappali tagozatos aktív, vagy 25. életév betöltése előtt passzív hallgatói jogviszony
  • A Linux operációs rendszerrel és Linux szerverek működésével kapcsolatban magabiztos tudásod legyen;
  • legyen tapasztalatod a kontenalizációs technológiákkal (pl: Docker);
  • boldogulj a szerverüzemeltetésben használatos programnyelvekkel (Pl: Python és Bash script);
  • Rendelkezz valamilyen backend / frontend fejlesztési ismerettel (alapszintű is elegendő)
  • Rendelkezz szakmai angol nyelvismerettel
  • Precízen végezd munkád;
  • Kiváló problémamegoldó készséged legyen;
  • Képes legyél a különböző kisebb feladatok között priorizálni a munkavégzés során
  • Képes legyél önállóan és csapatban is dolgozni.
  • A rendszeres önellenőrzés, és a kollégákkal való közös ütemterv ellenőrzés váljon a heti rutinod részévé.

Előnyt jelent

  • Rendelkezel Python tapasztalattal (python-flask, sqlalchemy főleg)
  • Ismered az Erlang programnyelvet
  • a shell script nem idegen számodra
  • Ismered a Docker és a Kubernetes működését
  • rendelkezel blockchain-es tapasztalattal, vagy érdeklődsz a téma iránt
  • ismered a monitorozó rendszereket
  • Nodejs, Angular js és vue js nem idegen számodra
  • Ismered és használod a Google Cloud szolgáltatásait

Amit kínálunk

  • Átlagos hónapokon minimum 70-80% otthoni munkavégzés,
  • Megegyezés szerint teljes munkaidős / részmunkaidős pozíció, amely tanulás mellett végezhető.
  • belvárosi, jól megközelíthető munkahely az Astoriától 1 percre;
  • komplex projektekkel találkozhatsz, melyek mindig új kihívásokat rejtenek, s melyek során rengeteget tanulhatsz, meghallgatjuk az ötleteidet, legyen szó termékekről vagy akár folyamatokról

Céginformáció

Diákmunka: Bővülés miatt új csapattagot keres fejlesztő cégünk. Elsősorban Budapesti vagy Budapest közeli lakhelyű új kollégát keresünk aki a kb heti 1 irodai munkavégzés mellett alkalmanként el tud menni az ügyfeleink irodáiba helyszíni feladatok megoldása kapcsán. Profilunk a céges IT szolgáltatások fejlesztése és üzemeltetése (linuxos környezetben), mobil alkalmazások készítése (saját játékok és ügyfél számára is). Sokat foglalkozunk blockchain technológiához kapcsolódó feladatokkal, pl. smart contract-ok létrehozásával. Jelenleg 4-5 magyar és nemzetközi partnerrel dolgozunk együtt hosszútávon.
Téged keresünk a csapatunkba, ha úgy érzed képes vagy segíteni munkánkat a fenti területeken.

Olyat keresünk, aki:

  • otthonosan mozog a hálózat üzemeltetés területén, szem előtt tartva az alapvető IT biztonsági elveket
  • rendelkezik némi tapasztalattal rendszerüzemeltetés kapcsán, és magabiztos az adott környezetben, a felmerülő új feladatok során
  • fejlesztéses projektjeinkbe is be tud kapcsolódni, kisebb részfeladatok megoldásakor, hibák elhárításakor.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük, csatold fényképes önéletrajzodat!