IT folyamatfejlesztő koordinátor/expert

  • Cég neve

    O.F.SZ. Zrt.

  • Munkavégzés helye

    Budapest

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

  • A folyamatfejlesztési csapat működési folyamatainak kialakításában való aktív részvétel,
  • Dedikáltan elsősorban az IT folyamatok átvilágítása, fejlesztése,
  • E2E folyamatfejlesztő Workshopok vezetése a folyamatokban érintett szervezetek/kollégák bevonásával, stakeholder menedzsment,
  • Folyamatok hatékonyságának felmérése, fejlesztésükre vonatkozó javaslatok kidolgozása,
  • Folyamatfejlesztési és hatékonyságnövelő rendszerek kialakítása együtt az érintettekkel,
  • Részvétel a folyamatszabályozási rendszer bevezetésében,
  • Részvétel a folyamatok rendszerbe történő integrálásában,
  • Dolgozói teljesítményértékelő rendszer fejlesztése közösen a vezetőkkel es HR szervezettel,
  • Javaslatok a KPI-ok körére,
  • Változáskezelés, új folyamatok kialakításának és megszilárdulásának támogatása,
  • Folyamatokkal, rendszeralkalmazással kapcsolatos ismeretek átadása,
  • Felkészítő, oktatóanyagok (e- learning) kialakítása, véleményezése,
  • Ötletmenedzsment bevezetésében való aktív részvétel.

Elvárások

  • Felsőfokú IT/közgazdasági végzettség
  • Legalább 3-5 év üzleti és támogató (IT) folyamatok felmérésében szerzett munkatapasztalat,
  • Folyamat, szolgáltatás és ügyfélközpontú szemlélet,
  • Projektmenedzsment tapasztalatok,
  • Jó problémamegoldó, konfliktuskezelési készség, kritikus gondolkodásmód, kiváló kommunikációs képességek,
  • Prioritások mentén történő, fókuszált munkavégzés,
  • Igény az önálló, felelősségteljes munkavégzésre,
  • Magas szintű Microsoft Office ismeretek

Előnyt jelent

  • Folyamatszervezési tanulmányok
  • Lean, BPR, Kaizen, Service design, VSM tapasztalat
  • Banki rendszerek ismerete

Amit kínálunk

  • Egy innovatív, legfrissebb piaci trendeket követő vállalatnál van lehetőséged folyamatfejlesztőként a dinamikus növekedést segíteni, támogatni
  • Folyamatos szakmai kihívások és fejlődési lehetőség
  • Agilis csapat részese lehetsz, támogató légkör
  • Versenyképes fizetés

Céginformáció

Magyarország ambiciózus pénzforgalmi szolgáltatójaként már eddig is jelentős eredményeket értünk el. Hiszünk az innovációban, igazi XXI. századi modern pénzforgalmi működést valósítunk meg.

Innovatív és sokoldalú, készpénz helyettesítő megoldásokat biztosító társaságunk Folyamatfejlesztési szervezetébe keresünk munkatársat IT folyamatfejlesztő koordinátor/expert pozícióba.