IT értékesítési manager AI tudással

  • Cég neve

    ITware Kft.

  • Munkavégzés helye

    Rugalmas munkavégzési hely - Budapest

  • Fizetés

    Bruttó 750e - 1,3M Ft havi bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
  • Egyéb juttatások

    • Céges autó
    • Mobiltelefon
    • Nyelvtanulás támogatása

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Workstation
    • Monitor (1 db)
    • Windows
    • Headset
  • Elvárások

    • Angol felsőfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Főiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

Dinamikus IT értékesítési szakembert keresünk, aki jól érzi magát az ICT gyors tempójú környezetében és jól érti az AI technológiákat. A feladatai közé tartozik az ügyfelek igényeinek megértése és a legújabb AI megoldások bemutatása, amelyek új szintre emelik partnereink üzleti folyamatait.

Elvárások

  • Legalább 3 év tapasztalat az IT értékesítés terén
  • Megalapozott tudás az AI-ról és annak üzleti alkalmazásairól
  • Képesség az ügyféloldali igények IT technikai megoldásokká történő lefordítására
  • Magas szintű angol nyelvtudás

Előnyt jelent

  • Az AI és más IT technológiák ismerete kiemel a többi jelentkező közül.
  • Tapasztalat a pesales-ben és az ügyfélkapcsolatokban.

Amit kínálunk

  • Részese lehetsz az új, adat és mesterséges intelligencia alapú projektjeinknek
  • Hibrid munkarendben dolgozunk; amikor éppen nem ügyfél találkozón leszel, együtt dolgozhatsz a szuper sales csapatunkkal az irodában, vagy ha éppen elmélyülős feladatot oldasz meg, akkor ezt otthonról is megteheted, ha az úgy könnyebb számodra
  • Minden hónapban szervezünk csapatépítő programot, ahol találkozhatsz és jobban megismerkedhetsz az ITware csapat többi tagjával

Munkahelyi extrák

  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Kerékpártároló
  • Parkoló
  • Ingyen gyümölcs, nasi
  • Ingyen kávé, üdítő
  • Ingyen ebéd

Céginformáció

Az ITware Kft. a szoftverfejlesztés területén több, mint két évtizede sikeresen működő, magyar tulajdonú informatikai vállalkozás. Cégünk számos innovatív integrációs és fejlesztési projektben vesz részt főleg a hazai piacon, valamint már több, mint 10 éve Japánban.

Ha szenvedélyesen érdekel az IT és az AI, és készen állsz arra, hogy jelentős hatást gyakorolj vállaltunkra, akkor kattints a "Jelentkezés" gombra, és csatold angol nyelvű önéletrajzodat!