E.ON Digital Technology Hungary Kft. logo

IT Consultant (Core Application Delivery)

  • Cég neve

    E.ON Digital Technology Hungary Kft.

  • Munkavégzés helye

    Budapest

    • Teljes munkaidő
    • Home office
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola

Az új E.ON vállalatcsoport az európai energiahálózatok és az energiával kapcsolatos infrastruktúra egyik legerősebb üzemeltetője, és korszerű ügyfélmegoldások szolgáltatója több mint 50 millió ügyfél számára. Összesen több mint 75 000 munkatársunk van 15 országban. Így ideális helyzetből segíthetjük elő az európai energiafordulatot. Két fenntartható növekedési területre összpontosítva, és az innogy felvásárlásával az E.ON teljes mértékben elkötelezi magát az energiavilág alapvető átalakulása mellett. Európa egyik legnagyobb energetikai szolgáltatójaként aktívan vezetjük az energiafordulatot Magyarországon és Európában. A két vállalat szakértelmének egyesítése az E.ON-t úttörővé teszi az új és innovatív energiamegoldások kidolgozásában, és lehetővé teszi, hogy az energiaszektor legtehetségesebb munkatársai dolgozzanak nálunk.
A kiválasztási eljárás során az E.ON egyenlő esélyeket biztosít minden jelentkező számára nemzetiségre, korra, nemre, fogyatékosságra, illetve megváltozott munkaképességre való tekintet nélkül. A mi feladatunk az egyenlő esélyű részvétel technikai feltételeinek biztosítása. Kérjük, erre vonatkozó igényedet jelezd a pályázatodban.

Feladatok

E.ON Digital Technology Hungary Kft. | Határozott idejű | Teljes munkaidős

Hova érkeznél?
Az EN&Core Delivery szervezet az E.ON energia elosztói hálózatokat üzemeltető vállalatok és a teljes E.ON cégcsoport számára nyújt IT szolgáltatásokat a működést biztosító rendszerek és alkalmazások üzemeltetésével, fejlesztésével és projektek szállításával.
Új kollégánkat 2027.12.31.-ig tartó határozott időre keressük.

Feladatok:
  • Folyamatok megtervezése és kialakítása ügyféligények alapján
  • Egyedi vagy tömeges hibakezelési igény továbbítása és kontrollálása a beszállító felé, „interpreter” szerepkörben
  • Ügyféloldali hibabejelentések továbbítása és kontrollálása a beszállító felé „interpreter” szerepkörben
  • IT Business Analyst feladatok ellátása
  • Projektekben való részvétel
  • Üzleti és technikai tanácsadás az ügyféligények megvalósításával kapcsolatban
  • Kapcsolattartás a hatáskörébe tartozó alkalmazások beszállítóival
  • Feladat kiosztás és az elvégzendő feladatok koordinálása és nyomonkövetése a hatáskörébe tartozó alkalmazások beszállítóival
  • Fejlesztések specifikációjának elkészítésében „interpreter” szerep az Üzleti terület és a beszállító között
  • Részvétel rendszeres szakmai megbeszéléseken
  • Közreműködés tudásbázis kialakításában
  • Jogosultsági koncepció kialakításában való részvétel

    Elvárások:
  • Felsőfokú szakmai/technikusi végzettség
  • Legalább 1 év szakmai tapasztalat
  • Vállalatirányítási vagy egyéb integrált alkalmazás terlületén szerzett bevezetési projekt vagy alkalmazás támogatási tapasztalat.
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Alapvető számítástechnikai ismeretek (irodai alapszoftverek)
  • Vállalatirányítási vagy speciális szoftverek alapszintű ismerete.
  • Önálló munkavégzés útmutatás alapján
  • Képes csapatban, illetve a csapatért dolgozni

    Amit kínálunk:
    #RugalmasMunkavégzés - home office lehetőség
    #ÉvesPrémium - mely az éves fizetésed 10%-a
    #ÖnkéntesNyugdíjpénzár - nyugdíjas éveidhez az alapbéred 6%-ával járulunk hozzá
    #MagánegészségügyiEllátás – mely korlátlanul igénybevehető

    #JövőállóEnergetikaiVállalat #InnovatívTechnológiák #KompetensMenedzsment #VilágosIrányvonalak

    Munkavégzés helye: Budapest, Győr, Pécs

    Pozíció azonosító: 226719

    Kapcsolat
    El tudod képzelni magad a fenti pozícióban? Várjuk pályázatodat, alakítsuk együtt a jövő energiavilágát! Látogass el karrieroldalunkra is, ahol hasznos információkat találsz a kiválasztási folyamatunkkal kapcsolatban.

    Együtt alakítjuk a jövő energiavilágát!

    Állás, munka területe(i):

    • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
    • Rendszerüzemeltető
    • IT programozás, Fejlesztés
    • Projektmenedzsment
    • IT tanácsadó, Elemző, Auditor