IT Business Analyst

  • Cég neve

    ShiwaForce.com Zrt.

  • Munkavégzés helye

    Budapest

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek

    • Teljes munkaidő
    • Home office
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • Nem kell tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

A ShiwaForce.com Zrt.

(kód: SF2405/BA)

munkakörbe munkatársat keres

A ShiwaForce széles körű támogatást ad a nagyvállalati digitális transzformációs törekvésekhez. Az IT fejlesztésben agilis, DevOps és Cloud területen natív szemléletünkkel, valamint eCMS ökoszisztémánkkal olyan szereplőknek szállítunk frontend megoldásokat hosszútávú technológiai partnerként, mint az OTP, Telekom, K&H, MBH, MNB vagy TIR.

Olyan Business Analyst kollégát keresünk, aki könnyedén megérti az üzleti, elsősorban technológiai igényeket. Cserébe változatos, nagyvállalati projektet kínálunk, ahol egyben biztosított a szakmai fejlődés is.

Feladatod:

  • Üzleti specifikációk értelmezése, szakmai egyeztetése
  • IT funkcionális és technikai specifikációk, folyamatleírások, teszt tervek készítése
  • Fejlesztések megtervezése, megvalósításának koordinálása
  • Szakmai kapcsolattartás külső szállítókkal és a különböző üzleti területekkel

Elvárásaink:

  • Felsőfokú informatikai vagy pénzügyi szakirányú végzettség
  • Megbízható szervezői, valamint jó kommunikációs képesség
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • SQL alapismeretek
  • Heti 3 nap irodai jelenlét

Előnyt jelent:

  • Banki folyamatok ismerete
  • Agilis módszertani környezetben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Szakmai belső tréningek, workshopok havi rendszerességgel
  • Képzési és konferencia támogatás (Éves idő és költségkeret)
  • Egyéni karriertervezés
  • Soft skill belsős tréningek, hogy ne csak technológiákban fejlődjünk
  • Őszi hackaton versenyek értékes nyereményekkel
  • AYCM és sportolási lehetőségek (belsős kosár, foci csapat)
  • Belső podcast (DevTales), amelyben akár te is részt vehetsz
  • Angol nyelvi képzések (Online, heti rendszerességgel közép és felsőfokon is)
  • Szakmai könyvtár és Kindle hozzáférés
  • Könnyen megközelíthető iroda, biciklitárolóval
  • Havi közösségi események, de semmi sem kötelező :)
  • Heti 3 nap iroda és 2 nap HO lehetőség

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • IT tanácsadó, Elemző, Auditor

Jelentkezésed a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva tudod elküldeni.