IT business analyst

  • Cég neve

    KÉSZ Consulting Kft.

  • Munkavégzés helye

    1095 Budapest, Mester utca 87.

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás
    • Egészségbiztosítás

    • Teljes munkaidő
    • Home office
    • Rugalmas munkaidő
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Főiskola

Mi, a KÉSZ Csoport, a régió egyik legszélesebb portfólióval rendelkező, és az elmúlt 40 évben folyamatosan növekedő, ambiciózus tervekkel rendelkező magyar vállalatcsoportja vagyunk. Bár elsősorban építőipari márkaként ismerhetsz minket, számos érdekeltségünk van egyéb piacokon is, mint a szálloda és vendéglátás, ipari technológia, ingatlanüzemeltetés- és fejlesztés, hajó- és vízépítés, szállítmányozás, flottakezelés, vagy épp üzleti szolgáltatások. Több, mint 2000 embert foglalkoztatunk a régióban, Magyarország mellett Romániában, Ukrajnában, Szerbiában és Németországban is van irodánk. Egymásra alapozunk. A tudásra építünk.

Miben számítunk rád

  • Informatikai fejlesztési projektekben üzleti igények felmérésében, érintett rendszerek meghatározásában, függőségek és előfeltételek vizsgálatában
  • Üzleti szakterületek IT oldali támogatásában az üzleti követelmény specifikációk elkészítésében
  • Folyamatfelmérésben, folyamattervezésben, folyamat-átalakítás előkészítésében
  • Megvalósítási alternatívák kidolgozásában; szakmai összefoglalók, döntéselőkészítő anyagok, specifikáció, képernyőtervek készítésében
  • Közreműködés szállítói ajánlatok szakmai tartalmának kiértékelésében
  • Projektterv készítésében, projekt scope kontrollálásában
  • Fejlesztés támogatásában, nyomon követésében, koordinálásában
  • Tesztesetek tervezésében, tesztforgatókönyv készítésében; elemzői tesztelésben; változtatási igények, hibák azonosításában
  • Üzleti folyamat támogatásában: fejlesztések során felmerülő üzleti folyamatproblémák kezelésében, éles üzem támogatásában
  • Fejlesztések átadásában alkalmazástámogatóknak, felhasználóknak, átadási dokumentáció, felhasználói kézikönyv és oktatási anyag készítésében

Rád építünk, ha...

  • Felsőfokú végzettséggel rendelkezel
  • Legalább 3-5 év releváns szakmai tapasztalatod van üzleti elemző munkakörben
  • Erős MS Office ismeretekkel bírsz
  • Rendszerszemléletű, analitikus gondolkodásmód, megoldás-orientált hozzáállás és jó kommunikációs-készség jellemez
  • Kommunikációképes, aktív angol nyelvtudásod van

Munkádért cserébe

  • Könnyen megközelíthető a 9. kerületi irodánk (1-es és 51-es villamos vonalán), de ha autóval érkeznél, saját parkolóházunkban tudhatod biztonságban autódat
  • Piacképes jövedelmet és vonzó juttatásokat biztosítunk
  • Hosszú távú karrierlehetőséget és folyamatos szakmai fejlődést kínálunk
  • A nagyvállalati háttér és a multi jelleg egyedi kombinációját találod nálunk
  • A határidők betartása mellett rugalmas munkavégzést biztosítunk
  • Heti 2 alkalom home office lehetőség adott

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • Confluence, JIRA rendszerek ismerete

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Projektmenedzsment
  • Rendszerintegrátor
  • Pénzügy, Könyvelés
  • Üzleti elemző

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.