IT Business Analyst

  • Cég neve

    Adecco Kft.

  • Munkavégzés helye

    9245 Mosonszolnok

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás
    • Beiskolázási támogatás

    • Teljes munkaidő
    • Home office
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Egyetem

Állás leírása

Feladatok

  • Alkalmazásfejlesztéshez, teszteléshez kapcsolódó részletes, funkcionális specifikációk készítése
  • Meglévő eljárások, felhasználói követelmények elemzése, esetleges fejlesztések javaslata
  • Rendszer - és programspecifikációk létrehozása a fejlesztések koordinálása kapcsán
  • Együttműködés a projektmenedzsment tagjaival, a projektkövetelmények meghatározása érdekében
  • Segítségnyújtás a projekttervek és az ütemtervek kialakításában
  • SAP vállalatirányítási rendszerrel kapcsolatos problémák elhárítása

Elvárások

  • Informatikai területen szerzett felsőfokú végzettség vagy folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok
  • Legalább 3 év releváns területen szerzett tapasztalat
  • SAP SD/MM/PP felhasználói szintű ismerete
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Folyamatos szakmai képzések
  • Szakmai nyelv fejlesztése multinacionális munkakörnyezetben
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Heti 2 nap Home Office lehetőség próbaidő után
  • Felelősség, kihívást jelentő feladatok
  • Fiatal, dinamikus csapat, motiváló munkahelyi légkör