IT-biztonsági rendszerüzemeltető (LJA)

  • Cég neve

    Tech People Hungary Kft.

  • Munkavégzés helye

    Budapest, XIII. kerület

  • Fizetés

    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek
    • Nyelvtanulás támogatása

    • Teljes munkaidő
    • Home office
    • Alkalmazotti jogviszony
  • Tech stack

    • IT BIZTONSÁG ITIL WINDOWS LINUX OPERÁCIÓS RENDSZEREK SQL DOCKER
  • Módszertan és szoftverek

    • Itil
    • Siem
    • Ccna
  • Biztosított eszközök

    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Középiskola

A Tech People egy Európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett technológiai szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.

Az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:

IT-BIZTONSÁGI RENDSZERÜZEMELTETŐ (LJA)

Munkavégzés helye: Budapest, XIII. kerület, hibrid (2 nap iroda, később intenzívebb irodai jelenlét)

Juttatások: versenyképes alapfizetés + egyéb juttatások

Munkavégzés formája: alkalmazotti, 8 órás

Feladatok:

  • Információ biztonsági szolgáltatás az ügyfelek részére (L2-L3)
  • Teljeskörű belső IT és információ biztonsági szolgáltatás a vállalat részére (L1)
  • Az ügyfelek részére vállalt szerződés szerinti SLA-k betartása
  • Az elvégzett feladatok dokumentálása

Szakmai elvárások:

  • 3 év az IT rendszerüzemeltetői pályán+1-2 év az IT biztonság területén
  • Stabil hálózati tudás (L2L7 protokollok ismerete)
  • ITIL ismeretek vagy megfelelő üzemeltetői szemlélet
  • Az elmúlt 3 évben, legalább 1 év tűzfalüzemeltetési tapasztalata van
  • Végpontvédelmi rendszereket üzemeltetésében szerzett tapasztalat
  • Webes és/vagy e-mailes tartalomszűrő eszközök ismerete
  • Sérülékenység vizsgáló eszközök ismerete
  • Gyakorlati tapasztalat biztonsági megerősítéssel (hardening) (min. egyet):
    • Windows
    • Linux
    • Hálózati eszköz
    • Tűzfal
  • Hálózati tudás
    • switching, routing, 802.1x, 802.1q
    • virtuális hálózatok (IKE, IPSec,..)
    • IP, ARP, MAC, TCP, UDP, ICMP
    • NAT (static, dynamic, source, dest, ip, port)
  • Operációs rendszerek ismerete
    • Windows
    • Linux
  • Titkosítás
    • PKI
    • SSL inspection, SSL decryption,
    • TLS, cipher suites, AES, DH, EC
  • Hálózati protokollok
    • Levelezés, SMTP, SPF, DKIM, DMARC, RBL
    • Webes forgalom, http, websocket
    • Proxy, reverse proxy, load balance
  • Végponti eszköz
    • Hardening (BIOS-tól GPO-ig)
    • Hálózati azonosítás, vezetékkel, és vezeték nélkül
  • Végponti védelem
    • Hálózat védelem
    • In-line IPS, IDS / SPAN
  • SIEM
    • Regexp, korreláció
    • Viselkedés alapú anomália detektálás
  • Nyelvtudás: angol aktív szakmai nyelvismeret

Előnyök:

  • Találkozott már IPS/IDS eszközökkel
  • PKI
  • SIEM
  • Scriptelési ismeretei vannak (shell/Awk/Perl, SQL lekérdezések)
  • Foglalkozott már virtualizációval (Vcenter, LXC,Docker)
  • Felhő alapú technológiák ismerete
  • Rendelkezik minősítésekkel (pl. CCNA, CEH, CISA, CISSP)
  • Jó hibakereső képességgel rendelkezik
  • Felsőfokú végzettséggel bír (abszolút előny, de nem feltétel)

Ideális jelölt:

  • Fiatalos attitűd
  • Se nem junior, se nem senior

Amit kínálunk:

  • Munkaeszközök, mobiltelefon (csak a mobil használható magáncélra)
  • Heti 1X kiscsoportos angol nyelvtanfolyam lehetősége
  • Szakmai képzések támogatása
  • Évvégi jutalom a cég és a munkavállaló éves teljesítményétől függően
  • Parkolóhely igényelhető, céges autót nem tudunk biztosítani, mivel a munkavégzéshez nem szükséges
  • Stabil vállalati háttér, családias légkör
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Hosszú távú munkalehetőség, teljes munkaidős, határozatlan idejű szerződéssel
  • Modern, könnyen megközelíthető iroda
  • Egészségtámogatási program, házon belüli sportolási és gyógymasszázs lehetőség- a próbaidő letelte után