IT asszisztens

    1074 Budapest, Rákóczi út 70-72.

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Nyelvtanulás támogatása
    • Lakhatási támogatás
    • Egészségbiztosítás
    • Sport támogatás
    • Élet- és balesetbiztosítás
    • Beiskolázási támogatás

    • Teljes munkaidő
    • Home office
    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Workstation
    • Monitor (1 db)
    • Windows
    • Linux
  • Elvárások

    • Angol alapfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Egyetem

Állás leírása

Feladatok

  • A fejlesztésért felelős vezérigazgató-helyettes hatáskörébe tartozó utasítások kiadása
  • Asszisztensi feladatokkal kapcsolatos hatékonysági javaslatok megfogalmazása
  • Asszisztensi támogatása az IT igazgatóságon belüli bizonyos szakterületeknek
  • IT beszerzésekben való részvétel, a beszerzések előkészítése
  • Kapcsolattartás az IT auditorokkal és auditok koordinálása
  • IT üzemeltetés támogató szerződésekhez tartozó havi teljesítések nyomon követése és a kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása
  • Szabályzatok hatályba léptetését megelőző adminisztrációs feladatok elvégzése
  • Negyedéves kockázati eseményekről tájékoztatás
  • Részvétel szabályzatok kiadásában, aláíró ív kezelése
  • Oktatásszervezés az IT képzéseket illetően
  • Emlékeztetők készítése a heti vezetői értekezletről
  • Iktatás az ANDOC rendszerben
  • Irodaszer rendelés a szakterület számára
  • Egyéb ad hoc feladat

Elvárások

  • Asszisztensi tapasztalat
  • Kommunikáció főleg magyar, kis részben angol nyelven az informatikai szakemberekkel kompatibilis módon
  • Proaktivitás és dinamizmus
  • A munkához való pozitív hozzállás

Előnyt jelent

Informatikai vagy közgazdasági végzettség
IT asszisztensi tapasztalat
Hosszú távú karrier tervek az informatika területén több éves távlatban

Amit kínálunk

  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Széleskörű juttatási csomag
  • Hibrid home office
  • Monopólium
  • Stabilitás
  • Biztonság
  • Presztízs
  • Dinamizmus
  • Családbarát
  • Jó társaság
  • Későbbi előrelépési lehetőség az informatika szakterületen

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Kávézó
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Kerékpártároló
  • Parkoló
  • Sportolási lehetőség
  • Ingyen gyümölcs, nasi
  • Játéksarok

Céginformáció

IT asszisztens munkatársat keres a Magyar Nemzeti Bank és a Budapesti Értéktőzsde tulajdonában lévő KELER Központi Értéktár. A KELER Zrt. Magyarország egyetlen központi értéktára, szakosított hitelintézet, 1993-ban jött létre. Kelet-Közép Európa vezető központi értéktáraként, több mint két évtizedes tapasztalat birtokában, innovatív megoldásokat kínál ügyfeleinek a pénzügyi közvetítésben rejlő lehetőségek teljes mértékű kihasználása érdekében.

A KELER működését meghatározó CSDR a pénzügyi piacok biztonságosabbá, hatékonyabbá, és átláthatóbbá tételére hivatott, valamint elősegíti egy egységesen szabályozott európai értékpapír piac létrejöttét. A KELER biztosítja ügyfeleinek a hatékony és biztonságos értékpapír-piacot támogató szolgáltatásait. Alapvető tevékenységeként a dematerializált értékpapírokra vonatkozó teljeskörű szolgáltatást végez, központi értékpapír számlákat és a Tpt.-ben meghatározottak szerint értékpapír-számlákat vezet. Értéktára ellátja az ott letétbe helyezett fizikai értékpapírok őrzését, letéti kezelését, valamint hozzájuk kapcsolódóan az Általános Üzletszabályzatában meghatározott szolgáltatásokat nyújt. Az Ügyfelének szolgáltatásait igénybevevő jogalanyok vonatkozásában a fizikai értékpapírok tekintetében alletéteményesként jár el.

A 30 éves múlttal rendelkező, körülbelül 200 fős szervezet biztonságos, stabil alapokra épül, melyben a hibrid home office is támogatott. Sokat lehet szakmailag fejlődni, és tagjai komoly szakemberek a szakterületükön. A KELER Zrt. a legkorszerűbb technológiákat és szakértő munkatársakat alkalmazza, hogy minden lehetőséget megragadhasson az új megoldások kialakításakor.

Adatkezelési hozzájárulás
A fenti álláshirdetésre történő jelentkezéssel a pályázó hozzájárulását adja ahhoz, hogy a KELER az önéletrajzát – amennyiben a Pályázó nem kerül kiválasztásra - a jelentkezéstől számított egy évig kezelje. Amennyiben Ön nem szeretné, hogy önéletrajzát sikertelen pályázat esetén kezeljük, úgy a jelentkezéssel egyidejűleg kérjük, ezt írásban jelezze.

A 'jelentkezem' gombbal legyen kedves megpályázni az állást! Köszönjük.