IT alkalmazásüzemeltető

  • Cég neve

    Prohuman Zrt.

  • Munkavégzés helye

    5091 Tószeg, Jász-Nagykun-Szolnok

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Egészségbiztosítás

    • Általános munkarend
  • Tech stack

    • PLC
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Partnercégünk Európa egyik legnagyobb kerékpár gyártója, amely több, mint 20 éve tevékenykedik Magyaroszágon. Dinamikusan fejlődő csapatukba keresünk IT alkalmazásüzemeltető munkatársat!

Főbb feladatok, munkák:

  • A gyártás során használt egyedi alkalmazások üzemeltetése
  • Közreműködés a belső szakmai területekkel az új gyártásüzemeltetési szoftverek fejlesztési igényeinek meghatározásában
  • Javaslattétel a gyártási szoftverek fejlesztésére az optimalizálási folyamatok támogatása érdekében
  • Üzemeltetői tesztek elvégzése fejlesztések és verzióváltások alkalmáva
  • Folyamatos kapcsolattartás és együttműködés a fejlesztőkkel
  • Dokumentációk naprakészen tartása, kimutatások kidolgozása
  • Oktatási anyagok készítése, felhasználói oktatások biztosítása
  • Aktív részvétel az Ipar 4.0 projektekben
  • Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Középfokú szakirányú végzettség
  • Szoftverüzemeltetésben szerzett tapasztalat (gyártói környezetben
  • Magabiztos, aktív angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Nyitottság a fejlődésre, új területek, szoftverek megismerésére
  • Precizitás, pontosság, megbízható munkavégzé
  • Jó kommunikációs képesség
  • Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Programozási alapismerete
  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • PLC alapismeretek (Siemens
  • Amit kínálunk:

  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Családias légkör
  • Versenyképes bérezés
  • Cafeteria
  • Bónusz- és prémiumrendszer
  • Jelentkezés az állásra:

    Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, jelentkezz önéletrajzoddal!