Irodavezető

  • Cég neve

    TRIPLEX TARGO Kft.

  • Munkavégzés helye

    2220 Vecsés

  • Fizetés

    Nettó 400e Ft havi bér

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Monitor (2 db)
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

Általános irodavezetői feladatok ellátása. 2-4 fővel való közös csapatmunka. Ügyvezető munkájának segítése és támogatása.Bankkal, Lízing céggel és könyveléssel való kapcsolattartás, banki utalások kezelése. Kimutatások készítése havi rendszerességgel. Számítógépes adatbeviteli feladatok végzése (számlák, leltár). Könyvelési anyag összekészítése alkalmanként, ügyfelekkel kapcsolatos ügyintézések, telefonok kezelése.

Elvárások

o Excel, Word programok magabiztos kezelése
o Jó kommunikációs készség és határozottság
o Angol középfokú nyelvvizsga
o Csapatmunka
o Terhelhetőség
o Önálló és felelősségteljes munkavégzés
o Megbízhatóság, precizitás
o B kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent

  • Felsőfokú végzettség
  • Német középfokú nyelvvizsga

Amit kínálunk

  • Családias környezet
  • Versenyképes jövedelem
  • 8 órás munkaviszony
  • Hétfőtől péntekig tartó munkarend, 08:00-tól 16:00-ig
  • Hosszú távú munkalehetőség

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Céges rendezvények
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

A TRIPLEX Targo Kereskedelmi Kft. Olaszország egyik legnagyobb targoncagyártó cégének, a CESAB Material Handling Europe (a TOYOTA Csoport tagja) által gyártott CESAB targoncák KIZÁRÓLAGOS gyári Márkaképviseletét látja el Magyarországon. Kínálatunkban megtalálható a BULMOR oldalvillás targonca, a nagyteherbírású targoncák mellett, továbbá forgalmazzuk a Baoli gyár termékeit és a különleges, egyedi gyártású ARMANNI és CSI targoncákat is, valamint foglalkozunk használt targonca értékesítéssel és targonca bérléssel is.

A "Jelentkezem" gombra történő kattintás után, kérjük csatolja fényképes önéletrajzát.