Irodavezető

  • Cég neve

    Supp.li Kft.

  • Munkavégzés helye

    1034 Budapest, Bécsi út

  • Fizetés

    Bruttó 490e - 520e Ft havi bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
  • Egyéb juttatások

    • Munkába járás támogatás

    • Teljes munkaidő
    • Home office
    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • posta kezelése
  • központi e-mail címek kezelése
  • számlák, szerződések szkennelése, archiválása (digitálisan és fizikailag)
  • házi pénztár vezetése
  • beszerzések, szolgáltatások megrendelése, nyomonkövetése
  • iroda napi működésének menedzselése
  • eszköz leltárak készítése, naprakészen tartása
  • kapcsolattartás szolgáltató partnerekkel (főbérlő, takarító, telefon szolgáltató, stb…)
  • munka tv. szerinti kötelező oktatások, vizsgálatok megszervezése
  • kollégák irodai napjainak szervezése nyomonkövetése
  • pénzügyi osztállyal való együttműködés

Elvárások

  • Min. 2-3 év releváns tapasztalat
  • Proaktivitás
  • Szervezőkészség
  • Gondoskodó attitűd
  • Precíz munkavégzés
  • MS Office programok ismerete
  • pénzügyi területen szerzett minimális tapasztalat

Amit kínálunk

  • Fiatalos csapat
  • Céges telefon
  • Utazás támogatás
  • Medicover white csomag
  • Munkaidő 8:00-16:00-ig vagy 9:00-17:00ig
  • igény esetén heti 1 nap home office

Céginformáció

A Supp.li egy digitalizált termelői termék disztribútor start-up, mely magyar kistermelőket, gazdákat köt össze áruházakkal, éttermekkel.
Összegyűjtjük azokat az árukat, melyek minőségben és ízben egyaránt kiválóak, így olyan bio, vegyszermentes és biológiai növényvédelem mellett termelt alapanyagok és ezekből készült kész termékek kerülnek hozzánk, melyek bármikor megállják a helyüket egy Michelin csillagos étteremben is.
Célunk az, hogy hazai kistermelői finomságokat juttassunk el partnereink segítségével minden család asztalára, hiszen a természetes ízek és a hagyományos eljárással készült termékek együttesen járulnak hozzá a változatos, egészséges táplálkozáshoz.
Irodánk a III. kerületben a Bécsi úton található.
#buylocal #supportlocal