Irodavezető

  • Cég neve

    Smartwings Hungary Kft.

  • Munkavégzés helye

    1143 Budapest

  • Elvárások

    • Angol felsőfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

Charter légitársaság keres Irodavezető munkatársat teljes munkaidőre felelősségteljes, önálló munkavégzésre képes munkatársat.

Feladatok:

  • a cégcsoporton belüli e-mailes és telefonos kapcsolattartás
  • a légitársaság ügyfeleivel történő telefonos és e-mailes kapcsolattartás
  • további információt igénylő megválaszolatlan kérdések továbbítása a megfelelő személy részére, egyeztetések kezelése
  • szerződések megírásában való aktív részvétel
  • kapcsolódó adminisztratív jellegű feladatok ellátása
  • ügyvezető igazgató által dedikált feladatok ellátása
  • cégen belül szoros szakmai együttműködés, támogatás

Elvárások

Elvárások:

  • tárgyalási szintű angol nyelvtudás
  • minimum középfokú végzettség
  • ügyfél kapcsolattartásban szerzett tapasztalat
  • kiváló szóbeli és írásbeli kommunikációs, valamint problémamegoldó készség
  • precíz, gyors munkavégzés, nagyfokú munkabírás
  • MS Office (Word, Excel, Outlook) felhasználói szintű ismerete

Előnyt jelent

Előny:

  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • közgazdász vagy jogász végzettség

Amit kínálunk

Amit kínálunk:

  • versenyképes fizetés;
  • stabil, megbízható munkahely
  • kulturált, családias környezet
  • repülőjegy hozzájárulás

Angol és magyar nyelvű, fényképes önéletrajzokat várjuk a Jelentkezem gombra történő kattintással.