Irodavezető recepciós

  • Cég neve

    Motor-Systems Kft.

  • Munkavégzés helye

    2314 Halásztelek, Korbuly utca

  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek
    • Nyelvtanulás támogatása

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Monitor (1 db)
    • Windows
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

Te leszel az első, akivel kapcsolatba kerül partnerünk, amikor felkeres bennünket, így kiemelt feladatod lesz:
  • az ügyfél fogadása
  • cégünk megfelelő képviselete
  • beérkező hívások, megkeresések kezelése
  • tárgyaló megbeszélésekre való felkészítése
  • céges rendezvények szervezésében való aktív közreműködés,
  • számlakészítés, pénztár kezelése, adminisztratív tevékenységek.
  • Irodavezetőként feladatod lesz továbbá a szolgáltatókkal való kapcsolattartás, irodaszerek és eszközigények kezelése.

Elvárások

Szerintünk akkor leszel te is elégedett a munkavégzésed során,
  • ha számodra is fontos az ügyfélközpontúság,
  • ha kreatív és proaktív vagy, és megoldást kereső szemlélet jellemez,
  • ha aktív az angol nyelvtudásod,
  • ha jól boldogulsz az Microsoft Office-szal,
  • ha nyitott vagy a fejlődésre,
  • ha a precizitást és megbízhatóságot nem kell magadra erőltetni, az a személyiséged része,
  • ha örülsz neki, hogy az irodai életben sokan fordulnak hozzád, (akár ügyfélről, akár kollégáról van szó), mert sok minden tudója te leszel, ami a mindennapi működést segíti,
  • ha nyitott szemmel járva észreveszed, hogyan teheted kis dolgokkal is kellemesebbé, jobbá a környezeted.

Előnyt jelent

számodra és számunkra is,
  • ha van már 1-2 év tapasztalatod ehhez hasonló munkakörben,
  • ha nem idegenkedsz a műszaki, ipari világtól.

Amit kínálunk

  • teljes munkaidős munkajogviszonyt,
  • hosszú távú munkalehetőséget, biztos jövőképet,
  • személyes fejlődési, tanulási lehetőséget,
  • új, korszerű, kellemes munkakörnyezetet,
  • partneri, téged is elfogadó hozzáállást,
  • derűsen dolgos mindennapokat,
  • őszinte, nyílt kommunikációt,
  • színes, értékes, támogató csapatot.

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Kávézó
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Kerékpártároló
  • Parkoló
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

100%-ban magyar tulajdonú, stabil pénzügyi háttérrel bíró, az ipari hajtástechnikai ágazatban már most is az egyik leggyorsabban növekvő cég vagyunk, de rengeteg új ötlet és lehetőség áll rendelkezésünkre a dinamikus fejlődéshez. Célunk, hogy mind termékeinkkel, mind szolgáltatásainkkal továbbra is kiemelkedjünk versenytársaink közül. Ezt a munkakört is már új, halásztelki telephelyünkre hirdetjük.

A “Jelentkezem” gombra kattintás után, kérjük, csatold fényképes önéletrajzod a fizetési igény megjelölésével.