Irodavezető / Recepciós

  • Cég neve

    Adecco Kft.

  • Munkavégzés helye

    1139 Budapest

    • Teljes munkaidő
    • Home office
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • Beszerzések menedzselése
  • Facility-menedzsment - kapcsolat az irodaház üzemeltetőivel, bérbeadókkal
  • Autóflotta kezelése
  • A recepció koordinálása, valamint a recepcióhoz kapcsolódó észrevételek/kérések kivizsgálása, a recepció működésének folyamatos fejlesztése, hatékonyságának növelése
  • Küldemények, futárok szervezése, postázás
  • Irodaszerek biztosítása
  • Tárgyalók rendben tartása
  • Kapcsolattartás a takarítást végző szolgáltatóval ezáltal tiszta, rendezett iroda biztosítása
  • Munkahelyi elsősegélynyújtásért felel
  • Felelős a dokumentumok archiválásáért és az archiválási folyamatokért
  • Napi működéshez szükséges támogató adminisztratív és szervezési feladatok ellátása
  • Utazásszervezés: munkavállalóknak, vendégeknek és a menedzsmentnek
  • Kapcsolattartás üzleti partnerekkel, az anyacéggel és a belső vállalati munkatársakkal

Elvárások

  • Minimum középfokú végzettség
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás
  • Office programok ismerete
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Megbízhatóság
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • "B" kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent

  • Hasonló munkaterületen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Modern irodai környezet
  • Home office lehetőség
  • Bónusz
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Stabil, multinacionális háttér
  • Változatos feladatok
  • Fiatalos, lendületes csapat

Céginformáció

Cégünk világszerte vezető szerepet tölt be a munkaerő kölcsönzés és közvetítés területén. Büszkén támogatjuk ügyfeleinket a legjobb tehetségek megtalálásában és foglalkoztatásában. Csatlakozz hozzánk és légy részese egy dinamikus munkakörnyezetnek, ahol lehetőséged van fejlődni és kibontakozni!

A "Jelentkezem" gombra kattintva kérjük csatolja fényképes angol és magyar nyelvű önéletrajzát!