Irodavezető (pécsi irodába)

  • Cég neve

    MOBILE LBS KFT.

  • Munkavégzés helye

    7625 Pécs

  • Fizetés

    Bruttó 610e Ft havi bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
    Bónusz

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Irodai munkavégzés irodai jelenléttel 6, 8 órában.
  • Az irodai munkafolyamatok hatékony szervezése, koordinálása és optimalizálása.
  • Pénzügyi és számviteli folyamatok alapvető ismeretekkel.
  • Dokumentációk precíz kezelése, munkafolyamatok dokumentálása.
  • Adminisztratív nyújtása az értékesítési csapatnak
  • Megrendelési folyamatok adminisztrációs rendszerben törté feldolgozása: díjbekérő, automatizált szerződés készítése, módosítása, számlázás
  • Visszáru adminisztrációs kezelése, raktárkezelő szoftver használata
  • Alap munkaügyi folyamatok kezelése (a könyvelő végzi a nagyobb részét)
  • Könyvelés előkészítés
  • Banki átutalások
  • Hónapzáró prezentációk készítése statisztikák alapján
  • Innovatív megoldások bevezetése az adminisztráció hatékonyságának növelése érdekében.
  • Irodai eszközök és felszerelések rendelése
  • Kolléga koordinálása, motiválása, fejlesztése.

Elvárások

  • Legalább 3 releváns tapasztalat irodavezetői pozícióban.
  • Pénzügyi és számviteli alapismeretek.
  • Magabiztos számítógépes ismeretek (Office alkalmazások).
  • Gyors felfogóképesség, rendszerezett munkavégzés, analitikus gondolkodásmód.
  • Kiváló folyamatelemző képesség és rendszerszintű gondolkodásmód.
  • Kezdeményező, kiemelkedő problémamegoldó lelkes hozzáállás.
  • Precíz, pontos, terbíró, pozitív hozzáállású személyiség.
  • Kedves, udvarias, türelmes és konfliktuskezelő képesség.
  • Hatékony kommunikációs készség, határozottság.
  • Magas szintű felelősségvállalás.
  • Képesség a határidők szigorú betartására.
  • Angol nyelvtudás írásban és szóban.
  • Csapatjátékos attitűd, rendezett megjelenés.

Előnyt jelent

  • Középfokú német nyelvtudás írásban és szóban.
  • Pénzügyi, számviteli végzettség.

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés
  • Nettó növekedés utáni
  • Fejlődési letőségek.
  • Önálló gondolatok, kezdeményezések .
  • Teljesítményalapú értékelés, folyamatos fejlesztő visszajelzés.
  • Dokumentált munkafolyamatok.
  • Kellemes munkakörnyezet.
  • ságos, lendületes, támogató csapat.
  • Kollégák igényei alapján megrendezett csapatépítő tevékenységek évente 2-3 alkalommal.
  • Stabil vállalati háttér.
  • Hosszú távú, szerződéses foglalkoztatás

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

MOBILE LBS KFT.: GPS jármű nyomkövető szoftvereket fejlesztünk és eszközöket forgalmazunk. Csapatunk 27 fős, as hangulatú, de folyamataink modernek és automatizált szemlűek. Termékeinket ügyfeleink visszajelzései alapján folyamatosan fejlesztjük és követjük az aktuális trendeket, törvényi követelményeket. Legyünk együtt sikeresek!

Amennyiben úgy érzi, hogy rendelkezik a szükséges kompetenciákkal és szívesen csatlakozna egy motivált, sikerekre törekvő csapathoz, csatolja önrajzát és motivációs levelét!
Jelentkezési határidő: 2024. április 30.
Fontos: Kérjük, hogy az önrajzában mutassa be, hogyan felel meg az elvárásoknak, és említse meg releváns tapasztalatait és REFERENCIÁIT az adminisztráció területén!
Kérjük, a jelentkezés során hivatkozzon erre a hirdetésre. Várjuk, hogy Ön legyen a következő értékes tagja csapatunknak!