Irodavezető

  • Cég neve

    NUBIKI Kft.

  • Munkavégzés helye

    1121 Budapest, Konkoly-Thege Miklós út 29-33.

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • irodai munkafolyamatok és adminisztráció hatékony koordinálása és irányítása;
  • vezetők munkájának adminisztratív támogatása;
  • irodai asszisztens munkájának koordinálása;
  • telefonhívások fogadása, üzleti levelezés kezelése;
  • kapcsolattartás a megrendelőkkel és az alvállalkozókkal;
  • szerződések nyilvántartása, kezelése;
  • kapcsolattartás és együttműködés a könyvelővel és a bérszámfejtővel;
  • minőségirányítási feladatok ellátása.

Elvárások

  • középfokú végzettség;
  • legalább 3 év irodavezetésben vagy asszisztenciában szerzett tapasztalat;
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek, különösen: MS Office, levelezőprogramok, Adobe Acrobat;
  • önálló, lelkiismeretes, precíz és proaktív munkavégzés;
  • jó szervező- és kommunikációs készség;
  • megbízhatóság;
  • munkabírás.

Előnyt jelent

  • felsőfokú végzettség;
  • társalgási szintű angol nyelvtudás.

Amit kínálunk

  • hosszú távú, biztos munkalehetőség;
  • változatos feladatok;
  • versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatások (caféteria);
  • rugalmasan kezelt munkaidő;
  • fiatalos, dinamikus csapat, családias cégkultúra.

Céginformáció

Intézetünk legfontosabb tevékenysége nukleáris létesítmények – elsősorban, de nem kizárólagosan atomerőművek – biztonságának elemzése és értékelése. Feladataink döntő többsége alkalmazott kutatás-fejlesztés, a fejlesztési eredményeink alkalmazása, elemző mérnöki tevékenység és tanácsadás, szakvélemények készítése, valamint számítógépes adatfeldolgozás és szoftverfejlesztés. Intézetünkről a www.nubiki.hu oldalon található részletesebb információ.

Kérjük, hogy a „Jelentkezem” gombra kattintás után csatolja fényképes, magyar nyelvű önéletrajzát és motivációs levelét.