László Fekete Bagaméry Ügyvédi Iroda logo

Irodavezető - jogi asszisztens

  • Cég neve

    László Fekete Bagaméry Ügyvédi Iroda

  • Munkavégzés helye

    1065 Budapest, Nagymező utca

  • Fizetés

    Nettó 300e - 400e Ft havi bér

    • Teljes munkaidő
    • Részmunkaidő
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Pénzügyi, munkaügyi nyilvántartások vezetése, kimenő, bejövő számlázás kezelése, kapcsolattartás könyvelővel
  • Kapcsolattartás szállítókkal (IT, irodaszerek, kiadványok, telekommunikáció, stb) beszerzések teljes körű intézése
  • Iroda belső adminisztrációja, nyilvántartások, szerződések, folyamatok kezelése
  • Postázás, iktatás
  • Jogászok munkájának adminisztratív támogatása
  • HR, marketing és üzletfejlesztési tevékenységek adminisztratív támogatása

Elvárások

  • Legalább két éves tapasztalat irodai adminisztratív munkakörben
  • Felsőfokú végzettség vagy tapasztalat
  • Munkára való igényesség, pontosság, precizitás
  • Jó kommunikációs képesség
  • Proaktivitás és önálló munkavégzés
  • Stressztűrés
  • MS Office (word, excel) magabiztos használata
  • Legalább középfokú angol nyelvtudás
  • Előnyt jelent az ügyvédi irodában, hasonló munkakörben szerzett tapasztalat, a középfokúnál jobb angol nyelvtudás és a jogi asszisztensi képesítés

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem
  • Fiatalos, dinamikus csapat
  • Modern, kellemes munkakörnyezet
  • Szakmai fejlődés támogatása
  • Azonnali munkakezdés

Munkahelyi extrák

  • Ingyen gyümölcs, nasi
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Nemzetközi ügyfélkörrel rendelkező, gazdasági ügyekre, perekre, adóvitákra szakosodott budapesti ügyvédi irodánkba adminisztratív munkatársat keresünk rész- vagy teljes munkaidőre.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja magyar nyelvű fényképes önéletrajzát!