Irodavezető

  • Cég neve

    IN GROUP Hungary Kft.

  • Munkavégzés helye

    1152 Budapest

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Ügyvezető munkájának napi szintű támogatása
  • Pénzügyi vezető munkájának segítése
  • Számlák kezelése és továbbítása a könyvelőnek
  • Számlák bankolása
  • Szerződések rendszerezése és kezelése
  • Általános irodai adminisztrációs feladatok elvégzése (adatrögzítés, táblázatok szerkesztése, irodai kellékek beszerzése, futár és posta intézése stb.)
  • Projektek háttérmunka támogatása
  • Ügyfelekkel, partnerekkel való kapcsolattartás
  • Rendezvények szervezésében való részvétel

Elvárások

  • Középszintű angol nyelvtudás
  • Középfokú végzettség
  • 1-3 év szakmai vagy irodavezetői tapasztalat
  • MS Office magas szintű ismerete (Word, Excel stb.)
  • Kiváló kommunikációs készség és szervezőkészség
  • Precíz, hatékony munkavégzés, megbízhatóság
  • Kreatív, lendületes, vidám, pozitív személyiség

Előnyt jelent

  • Pénzügyi-számviteli végzettség vagy pénzügyi területen szerzett gyakorlat
  • Számlázó program ismerete
  • CRM szoftver ismerete

Amit kínálunk

  • Alkalmazotti jogviszony teljes munkaidőben
  • Versenyképes fizetés
  • Rugalmas, támogató vezetőség
  • Folyamatosan fejlődő kreatív csapat, jófej kollégákkal

Munkahelyi extrák

  • Sportolási lehetőség
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Vállalatunk keresi új irodavezetőjét, aki nem csupán irányítani tudja az adminisztrációt, munkaügyeket, hanem aktívan részt vesz a mindennapi feladatokban is. Az ideális jelölt olyan személy, aki csapattagként tekint saját magára, rendkívül motivált, képes a környezetét összefogni és inspirálni, valamint hatékonyan tudja kezelni az adminisztratív folyamatokat.

A jelentkezéskor kérjük csatolja angol és magyar nyelvű önéletrajzát.