Irodavezető

  • Cég neve

    FTC Kereskedelmi Kft.

  • Munkavégzés helye

    Rugalmas munkavégzési hely - Pest megye

  • Fizetés

    Nettó 350e Ft havi bér

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Adminisztratív terület irányítása, szervezése,
  • Adminisztratív tevékenységekhez szükséges folyamatok kialakítása, illetve optimalizálása,
  • Ügyvezető igazgató, továbbá a kereskedelmi és marketing vezető munkájának szakmai- és szervezési támogatása
  • Egyéb szervezési, kapcsolattartói, adminisztrációs feladatok ellátása.
  • Szervezeti, ügyviteli, adat – és dokumentumkezelési szabályok kialakítása,
  • Egyéb utasítások betartása és betartatása
  • Az irodában folyó kommunikációs kapcsolatok irányítása, szervezése, ellenőrzése
  • Beszámolás a felsőbb vezetőnek
  • Aktív részvétel a folyamatban lévő marketing és kereskedelmi projektekben
  • Kapcsolattartás a belső részlegekkel és külső partnerekkel egyaránt
  • Kereskedelmi és marketing akciótervek, kampányok nyomon követésében, valamint kiértékelésében való aktív részvétel, illetve ezen folyamatok támogatása
  • Rendezvények, események szervezésében való részvétel és támogatás

Elvárások

  • Középfokú végzettség
  • Proaktív hozzáállás
  • Pontos, precíz, önálló munkavégzés
  • Felhasználói szintű MS Office ismeret
  • Rendszerszemléletű gondolkodás
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Jó kommunikációs készség
  • Nyitott, türelmes személyiség
  • Rugalmasság
  • Középfokú angol nyelvtudás

Előnyt jelent

  • Felsőfokú végzettség
  • Irodavezetés területén szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Jó munkahelyi légkör sportot kedvelő csapatban

Céginformáció

Nagy hagyományokkal rendelkező, biztos lábakon álló, dinamikusan fejlődő, leginkább labdarúgás központú budapesti iroda.

A "Jelentkezem" gombra kattintást követően kérjük csatolja magyar nyelvű fényképes önéletrajzát, a nettó fizetési igény megjelölésével. Köszönjük!