Irodavezető asszisztens

  • Cég neve

    Pure Life Hungária Kft.

  • Munkavégzés helye

    Budapest X. kerület

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • értékesítő kollégák elszámoltatása pénzügyi és raktár területen
  • iroda teljes raktárnyilvántartásának precíz vezetése
  • havi leltározás teljes körű lebonyolítása
  • házipénztár kezelés
  • adminisztrációs, asszisztensi feladatok teljes körű ellátása
  • áru- és irodaszer rendelés
  • havi zárás
  • csomagküldés teljeskörű lebonyolítása

Elvárások

  • Microsoft Excel – mint a legjobb barátodat
  • gyakorlat adminisztratív területen
  • rátermettség, határozottság
  • nagy mobilitás
  • pontosság és precizitás
  • kiváló kommunikációs készség
  • rugalmasság, kitartás
  • munkakedv

Amit kínálunk

  • Azonnali munkába állás
  • Betanulásodnál maximális támogatást nyújtunk és mindvégig segítjük a munkádat
  • Mi nem váltogatjuk a kollégáinkat hetente, hosszú távra tervezhetsz
  • Több vagy, mint 20+? Hát a mi vállalatunk igen, bízhatsz bennünk
  • Fix rezsibiztos fizetés + cafeteria
  • Utazási támogatás – megegyezés szerint
  • Nekünk igazán fiatalos csapatunk, nem csak mondjuk
  • 8 órás munkavégzés az irodában – így bármikor tervezhetsz délutáni programot

Ha úgy gondolod, igazán jó tagja lehetnél a csapatunknak, jelentkezz fényképes önéletrajzod elküldésével, mely tartalmazza a bérigényedet is, a „Jelentkezem” gombra kattintva.