Irodavezető asszisztens

  • Cég neve

    EUROMACC Kft.

  • Munkavégzés helye

    1037 Budapest, Montevideó utca

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Monitor (1 db)
    • Windows
    • Desktop PC
  • Elvárások

    • Angol alapfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Beérkező számlák érkeztetése, iktatása, szkennelése, folyamatba illesztése dokumentumkezelő rendszerbe
  • Számlajóváhagyások menedzselése
  • Beérkező számlák lefűzése, tértivevények tárolása
  • Kimenő számlák kiküldése ügyfélnek
  • Kapcsolattartás a főkönyvelővel
  • Irodával kapcsolatos (irodabérlet, energia számla) bejövő számlák jóváhagyása
  • Recepciósi feladatok ellátása
  • Adhoc jelleggel irodaszerek, egyéb kisértékű kellékek rendelése
  • Központi telefonhívások kezelése
  • Iroda működésének biztosítása, kapcsolattartás az iroda bérbeadókkal, karbantartókkal
  • Menedzsment, vezetők munkájának támogatása, céges megbeszélések szervezése, előkészítése, memok készítése
  • Céges autó állománnyal, parkolóval kapcsolatos tevékenységek intézése
  • Iroda eseti dekorálása
  • Csapatépítőkhöz szükséges dolgok beszerzése
  • Meghatalmazások készítése
  • Szerződések nyilvántartásának vezetése
  • Páncélba fűzendő szerződések lefűzése, szkennelése

Elvárások

  • minimum 2 éves irodavezető asszisztensi tapasztalat
  • Excel, Word, PowerPoint magabiztos használata
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás
  • Talpraesett, önálló munkavégzésre való képesség
  • Jó kommunikációs készség
  • Megbízhatóság

Előnyt jelent

  • B kategóriás jogosítvány
  • szervezési és menedzselési képességek

Amit kínálunk

• Egyedi, és változatos feladatokat
• Külső, belső képzések támogatását
• Versenyképes fizetést
• Éves szinten Nettó 420.000 Ft értékű cafeteriát
• Éves menedzser szűrőcsomagot (13 elemből áll)
• Részesedést a negyedéves jutalom rendszerből
• Rugalmas, és feladatorientált szervezeti működést
• Rendszeres, havi csapatépítő programokat
• Támogatói szervezetet
• Wellbeing támogatását (PS VR szemüveg, csocsó, darts, nyugi helység, kávé, tea, vitaminok, pezsgőtabletták, további alkalmankénti nasi)
• Oldott munkahelyi légkört
• Napi ösztönzőt (csoki, gyümölcs, joghurt stb.)
• Születésnapi extra szabadnapot
• 2 évente látásvizsgálatot (szemüveg támogatással)
• Budán elhelyezkedő irodát
• Éves, rendszeres alkalmassági vizsgálatot
• Bicikli- és kutyabarát munkahelyként tekinthetsz cégünkre

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Céges rendezvények
  • Kerékpártároló
  • Kutyabarát
  • Ingyen gyümölcs, nasi
  • Ingyen kávé, üdítő
  • Játéksarok

Céginformáció

Budapesten, Kolosy térhez közel működő cégünk főtevékenysége szoftverfejlesztés, amely mögött 28 éves szakmai tapasztalat áll. Minden hasznos információ a vállalatról, termékeinkről, valamint szolgáltatásainkról megtalálható a www.euromacc.hu honlapunkon. Cégünkhöz keressük irodavezető asszisztensünket, azonnali kezdéssel.

Magyar nyelvű, fényképes önéletrajz, fizetési igény megjelölésével.