Irodavazető

  • Cég neve

    A.S. HUNGÁRIA Kft.

  • Munkavégzés helye

    1113 Budapest, Daróczi út

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Monitor (1 db)
    • Windows
    • Desktop PC
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

Az Irodavezető célja, hogy biztosítsa a vállalat napi adminisztrációs, szervezési és irodai feladatainak hatékony és zökkenőmentes működését, valamint támogassa a vállalat munkatársait és vezetőit.
  • A  szabadságok nyilvántartása,
  • bejövő számlák kezelése, iktatása,
  • nyilvántartások kezelése,
  • tevékenységgel kapcsolatos számlázás ügyintézése, napi banki feladatok ellátása,
  • házipénztár kezelése,
  • ügyvezető személyi asszisztensi feladatainak ellátása,
  • kapcsolattartás a könyveléssel és bérszámfejtéssel, adatok átadása,
  • ad hoc feladatok ellátása.

Elvárások

Legalább középfokú végzettség, alapfokú angol nyelvismeret és gyakorlati tapasztalat az irodai szoftverek használatában.
Pozitív elbírálásban részesítjük a jó kommunikációs képességet és a csapatjátékos attitűdöt
Elvárjuk a megbízhatóságot, pontosságot és önálló munkavégzést, problémamegoldó képességet, a hatékony időgazdálkodást és prioritáskezelést.

Előnyt jelent

Korábbi hasonló pozícióban betöltött munkaköri tapasztalat.
Alapvető pénzügyi ismeretek.
Rugalmasság.
Önálló munkavégzés.
Proaktív megoldókészség.

Amit kínálunk

Nyugodt, de változatos munkafolyamatok. Versenyképes juttatások, határozatlan idejű, bejelentett munkaszerződés, mobiltelefon.

Munkahelyi extrák

  • Kerékpártároló
  • Parkoló
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Magyar tulajdonban lévő, több mint 30 éves múltra visszatekintő családi vállalkozás.

Fényképes önéletrajzzal és bérigénnyel kérjük a jelentkezést.