Irodatakarító

  • Cég neve

    Velor Kft

  • Munkavégzés helye

    1056 Budapest

  • Fizetés

    Bruttó 267e - 280e Ft havi bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

Gyakorlattal rendelkező takarítót keresünk Budapestre, irodaház takarítására, délutáni, esti (15:00-21:00) munkavégzésre, bejelentett munkaviszonyba.

Elvárások

Középszintű végzettség, hasonló munkakörben szerzett tapasztalat.
Csoportvezető utasítását pontosan követve elvégezni a napi, heti, havi és féléves takarítási feladatokat.
Önálló munkavégzés.

Előnyt jelent

Angol nyelvtudás

Amit kínálunk

jogtisztán bejelentett, megfelelő bérezés
szabad hétvégék
teljes munkaidő
nyugodt munkakörnyezet

Céginformáció

Cégünk irodaépületek bérbeadásával foglalkozik. Fontos számunkra, hogy az épületben lévő bérlők elégedettek legyenek a munkakörnyezetükkel, ez egyben azt is jelenti, hogy a munkavállalóink is hasonlóan elégedettek legyenek a munkavégzés feltételeivel.

Jelentkezéséhez, kérem küldje el részünkre az önéletrajzát.