Irodai ügyintéző

  • Cég neve

    Trans-Automat Kft.

  • Munkavégzés helye

    1162 Budapest

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Desktop PC
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

Oktatásra jelentkezők adminisztrációja, online rendszer kezelése, oktatásra jelentkezések nyilvántartása.
Raktárkészlet felügyelete, rendelések online leadása. Kimenő számlák kiállítása, raktárkezelő program kezelése.
Dokumentumok kezelés, nyilvántartása, rendszerezése.
Kapcsolattartás ügyfelekkel.
Elszámolások, kimutatások készítése.

Elvárások

Több éves munkatapasztalat, MS office ( Word, Excel, Power-point, Outlook) felhasználói ismeret
Megbízhatóság, precizitás, megfelelő munkamorál, probléma megoldó képesség
Önálló és rugalmas munkavégzés

Előnyt jelent

Angol vagy német alapszintű tudás

Amit kínálunk

Stabil háttér, azonnali munkakezdés, hosszú távú munkalehetőség.
Teljes munkaidős foglalkoztatottság, jogtisztán bejelentett bér.
Fejlődési lehetőség
Kellemes munkahelyi légkör

Munkahelyi extrák

  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Cégünk 33 éves múlttal rendelkezik, az egyik legnagyobb európai autóipari beszállítójának magyarországi képviselete.
Széleskörű kereskedelmi tevékenységet végzünk, országos szerviz partneri háttérrel rendelkezünk.
Szakember oktatással és vizsga szervezéssel is foglalkozunk.
Tíz fős csapatunk családias környezetben, hosszú éveket együtt dolgozva kovácsolódott össze.

Jelentkezéséhez kérjük csatolja Önéletrajzát.