Irodai ügyintéző

  • Cég neve

    MARTON Szakértő Kft.

  • Munkavégzés helye

    1116 Budapest

  • Fizetés

    Nettó 280e - 300e Ft havi bér
  • Egyéb juttatások

    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

- általános irodai, adminisztratív feladatok elvégzése
- adatrögzítési feladatok ellátása és adatbázis kezelés, irattározás
- kapcsolattartás új és meglévő partnerekkel, kollégákkal e-mailben, és telefonon
- kimenő és bejövő hívások kezelése
- ajánlati kalkulációk összeállítása, egyeztetése cégvezetéssel, megrendelések lebonyolítása
- szerződések írása

Elvárások

- MS Office programok felhasználói szintű ismerete (Word, Excel)
- precíz, önálló munkavégzés
- jó kommunikációs képesség, határozott fellépés, problémamegoldás

Amit kínálunk

-  hosszú távú, stabil munkahely
-  fiatalos, segítőkész csapat
-  csak hétköznapi munkavégzés, hétfőtől - péntekig 7:30-tól 16-ig
-  szép, igényes munkakörnyezet
-  munkába járás támogatása

Céginformáció

A Marton Műszaki Szakértő Iroda Kft. 1990 óta működik cégformában. A cég emelő- és egyéb gépek műszaki- munkavédelmi felülvizsgálataival foglalkozik (pl.: felvonók,mozgólépcsők,mozgójárdák ellenőrzése; gépi hajtású emelőtargoncák, daruk, telepített emelő berendezések helyszíni vizsgálata).

Jelentkezni fényképes magyar nyelvű önéletrajzzal, fizetési igény megjelöléssel.