Irodai takarító és karbantartó munkatárs

  • Cég neve

    Velor Kft

  • Munkavégzés helye

    1056 Budapest

  • Fizetés

    Nettó 290e - 300e Ft havi bér

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Pályakezdő/friss diplomás
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

Irodai beltéri és kültéri takarítás, szezonális munkák (hóeltakarítás, ...), karbantartási munkák (berendezések tisztítása, takarítása, ...), az üzemeltetési, felújítási feladatokban való részvétel.
Az irodaházhoz tartozó növények gondozása.

Elvárások

Közép szintű végzettség, hasonló munkakörben szerzett tapasztalat.

Előnyt jelent

Angol nyelvtudás

Amit kínálunk

jogtisztán bejelentett, megfelelő bérezés
szabad hétvégék
teljes munkaidő
nyugodt munkakörnyezet

Céginformáció

Cégünk irodaépületek bérbeadásával foglalkozik. Fontos számunkra, hogy az épületben lévő bérlők elégedettek legyenek a munkakörnyezetükkel, ez egyben azt is jelenti, hogy a munkavállalóink is hasonlóan elégedettek legyenek a munkavégzés feltételeivel.

Jelentkezéséhez, kérem küldje el részünkre az önéletrajzát.