Irodai takarító

  • Cég neve

    AVALON CENTER Kft.

  • Munkavégzés helye

    Budapest VI. kerület

  • Munka típusa

    • Részmunkaidő
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Általános iskola

Állás leírása

Feladatok

  • Budapesti irodaház takarítása és tisztán tartása
  • Az irodaház közvetlen környezetének rendben- és tisztán tartása
  • Napi takarítási folyamatok követése az iroda területén (asztalok letörlése, szemetelés)

Elvárások

  • Délutáni 4 (17:00-21:00) vagy 6 (15:00-21:00) órás műszak vállalása
  • Hasonló munkakörben szerzett gyakorlati tapasztalat
  • Megbízható, precíz, pontos, önálló munkavégzés, szépérzék
  • Munkádra igényes hozzáállás, ápolt megjelenés

Amit kínálunk

Stabil, hosszú távú munkalehetőséget kínálunk, dinamikusan fejlődő cégcsoportunkban. Kollégáink szakértelmét és lelkesedését versenyképes alapbérrel honoráljuk, valamint tiszta, inspiráló munkakörnyezetet biztosítunk.

Munkavégzés helye:

  • Budapest VI. kerület

Céginformáció

Az Avalon Center Kft.
keresi munkatársát takarítói feladatok ellátására. Ha szeretnél egy kiemelkedő és megbecsült munkakörnyezetben dolgozni,
tedd meg az első lépést és jelentkezz hozzánk

Irodai takarítói

pozícióba