Irodai referens - Budapest

  • Cég neve

    Fundamenta-Lakáskassza Zrt.

  • Munkavégzés helye

    Budapest

    • Teljes munkaidő
    • Home office
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

A Fundamenta-Lakáskassza Zrt. Irodai referens munkatársat keres a budapesti irodájába.

Leendő munkatársunk feladatai

  • Személyi Bankár hálózat teljes körű adminisztrációjának segítése, minőségi támogatása,
  • központtal, munkatársakkal való kapcsolattartás,
  • jelentések (havi, heti), kimutatások készítése,
  • lakás-előtakarékossági szerződések kontrollálása,
  • reklamációk kivizsgálása,
  • ügyfélpanaszok kezelése,
  • nyomtatványrendelés, nyomtatványkezelés,
  • hitelbefogadással kapcsolatos adminisztráció,
  • hitelkifizetéssel kapcsolatos ellenőrzési feladatok,
  • postázás, nyomtatás,
  • havi 1 alkalommal csoportos megbeszélés a székházban Budapesten,
  • alkalmanként rendezvényeken való részvétel.

Ideális pályázónk

  • legalább középfokú végzettséggel rendelkezik,
  • örömét leli az értékesítési hálózat támogatásában,
  • magabiztosan kezeli az MS Excel programot,
  • a legkülönbözőbb karakterrel rendelkező kollégákkal is megtalálja a közös hangot, türelmes és támogató,
  • jó szervező és koordináló képesség jellemzi,
  • a feladatait teljes önállósággal végzi,
  • fontosnak tartja a határidők pontos betartását és erre ösztönöz másokat is,
  • folyamatosan változó környezetben is kiegyensúlyozottan dolgozik,
  • belső ügyfeleit megoldás-orientáltan támogatja.

Amit kínálunk

  • biztos, szakmai és anyagi háttér
  • heti 1 nap home office lehetőség
  • hosszú távú, biztos együttműködés lehetősége
  • folyamatos szakmai kihívások és fejlődési lehetőség
  • dinamikus, szakmailag jól felkészült csapat
  • komplex, felelősségteljes munka

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
  • Személyi asszisztens
  • Irodavezető

Ami a pályázathoz szükséges

  • Ha szívesen dolgoznál egy piacvezető pénzintézet csapatában, várjuk fényképes önéletrajzodat (fizetési igény megjelölésével).