Irodai recepciós munkatárs

  • Cég neve

    Wallis Autókölcsönző Kft.

  • Munkavégzés helye

    1033 Budapest

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Sport támogatás

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Ügyfelek és vendégek fogadása, eligazítása, valamint informálása
  • Beérkező telefonhívások kezelése
  • Postai ügyintézés, futárcégekkel való kapcsolattartás
  • A kollégák és a HR vezető munkájának napi szintű támogatása
  • Tárgyalók bekészítése megbeszélésekre
  • Parkolóhelyek nyilvántartása, foglalások kezelése
  • Yettel előfizetéssel kapcsolatos ügyintézés
  • IT eszközleltár kezelés
  • Eszközbeszerzések koordinációja, eszközkezelés (laptop, mobiltelefon)
  • Irodai és munkajólléti programokhoz kapcsolódó megrendelések kezelése (irodaszer, gyümölcs
  • Adminisztratív feladatok ellátása (fénymásolás, szkennelés, iktatás)
  • Szerződések iktatása, kezelése, nyilvántartása
  • Egyéb ad-hoc jellegű irodai feladatok ellátása

Elvárások

  • Legalább középfokú végzettség
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű informatikai ismeretek, magabiztos Excel tudással
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Önálló, felelősségteljes, precíz munkavégzés
  • Minimum 1 év irodai környezetben szerzett recepciós munkatapasztalat
  • Igényes, ápolt megjelenés
  • Office dresscode (sötét nadrág, fehér blúz)

Amit kínálunk

  • Versenyképes bérezés
  • Cafetéria Szép kártyán
  • Stabil munkahely, hosszútávú munkalehetőséggel
  • Ingyenes sportolási lehetőségek
  • Ingyenes irodai masszázs
  • Kutyabarát irodai környezet
  • Születésnapi köszöntések
  • Ingyenes autóbérlés és egyéb cégcsoporton belüli kedvezmények

Munkavégzés helye/munkaidő:
1033 Budapest/Heti 40 óra/munkaidő: 9:00-17:30

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények
  • Sportolási lehetőség
  • Kutyabarát
  • Ingyen gyümölcs, nasi
  • Masszázs

Céginformáció

A Sixt Rent a Car 1999 óta jelentős szereplője a magyarországi gépjármű kölcsönzési piacnak. A személygépjármű kölcsönzésen kívül vállalati gépjármű flotta üzemeltetést és prémium kategóriás limuzin transzfer szolgáltatást is nyújt ügyfelei részére.

Szeretnél hozzájárulni ahhoz, hogy az emberek megtapasztalják a mozgás szabadságát, a mobilitás élményét és az adminisztrációs feladatoktól sem riadsz vissza? Akkor Téged keresünk!

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kattintson a "jelentkezem" gombra és küldje el nekünk fényképes önéletrajzát bérigény megjelölésével.