Irodai/ Pénzügyi asszisztens

  • Cég neve

    Műszercentrum Kft.

  • Munkavégzés helye

    1141 Budapest, Szugló utca

  • Elvárások

    • Angol alapfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

- rendelések feldolgozása, összekészítése, szállítások bonyolítása, kapcsolattartás futárszolgálattal
- számlázás, bejövő számlák ügyintézése, előkészítés a könyvelés részére
- vevői tartozások kezelése
- áru beérkeztetése,
- könyvelővel való kapcsolattartás
- irodai dokumentumok kezelése (szállítólevelek készítése és nyilvántartása, személyzeti mappa, beszállítói és vállalkozói szerződések, jegyzőkönyv csomag beérkezésekor stb.)
- készletkezelés,
- nyilvántartások vezetése, kimutatások készítése,
- gépjármű flottával kapcsolatos adminisztrációs teendők elvégzése
- kimenő és beérkező postai küldemények ügyintézése
- ügyvezető munkájához szükséges asszisztensi feladatok
- egyéb ad-hoc jellegű feladatok elvégzése

Elvárások

- minimum középfokú végzettség,
- minimum alapfokú angol nyelvtudás,
- kreatív, rugalmas, megbízható,
- önálló, precíz, proaktív munkavégzés,
- kiváló számítógépes ismeretek (MS-Office),
- jó és gyors problémamegoldó képesség és szervezési készség
- nyitott, érdeklődő, új dolgok megtanulására való hajlam
- gyors felfogóképesség
- jó lényeglátó- és problémamegoldó készség

Előnyt jelent

Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat előnyt jelent, de nem feltétel.

Amit kínálunk

- stabil céges hátteret, hosszútávú munkalehetőséget
- azonnali munkakezdést
- önálló munkavégzést
- fiatalos, családias csapatot
- fejlődési, tanulási lehetőséget

Céginformáció

Dinamikusan fejlődő cégcsoportunk jelenleg 6 céget foglal magába, több mint 20 éves múlttal rendelkezik az állatorvosi piacon. Főbb profilunk állatorvosi laborszolgáltatás nyújtása állatorvosi rendelők számára, illetve állatorvosi műszerek forgalmazása hazai és környező országok részére, de ezen kívül felsőszintű oktatási tevékenységet is végzünk. Irodai / pénzügyi asszisztens kollégát keresünk azonnali kezdéssel.

Jelentkezését fényképes önéletrajzzal kizárólag a "jelentkezem" gombon keresztül várjuk.