Irodai munkatárs

  • Cég neve

    Profession Services

  • Munkavégzés helye

    Kevermes

  • Fizetés

    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Munkába járás támogatás

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Rugalmas munkaidő
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Ügyfelünk zöldség-gyümölcs nagykereskedésével és termelésével foglalkozik 2012 óta.

Az elmúlt 10 évben dinamikusan fejlődő tevékenységük és további projektek tervezése miatt szeretnék bővíteni a csapatukat, amiben mi segítünk számukra - várjuk jelentkezésed az alábbi pozícióra, hogy bővebb részleteket mesélhessünk:

Főbb feladatok:

  • az iroda napi munkájának támogatása
  • beérkező számlák ellenőrzése, rögzítése, előkészítése a könyvelésre
  • banki utalások előkészítése
  • pénzügyi kapcsolattartás partnereinkkel, és a könyveléssel
  • külsős könyvelővel való kapcsolattartás, adatszolgáltatás
  • kimenő számlák kiállítása
  • személyügyi általános feladatok ellátása
  • személyügyi nyilvántartások vezetése
  • készletek nyilvántartása és kezelése
  • munkaüggyel és bérszámfejtéssel kapcsolatos adminisztratív feladatok elvégzése
  • egyszerűbb anyagok, szerződések, riportok elkészítése
  • szerződések és iratok rendszerének kezelése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • pontos, precíz, felelősségteljes munkavégzés
  • csapatszellem
  • középfokú szakirányú végzettség
  • felhasználói szintű MS Office ismeretekkel bírsz
  • Önálló munkavégzés
  • Probléma megoldó képesség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • a területen szerzett irodai tapasztalatok
  • agrár területen szerzett szakmai tapasztalat
  • gazdasági-, vagy pénzügyi végzettség
  • B kategóriás jogosítvány
  • angol középszintű nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • hosszútávú együttműködési lehetőség
  • felelősségteljes munkakör
  • határozatlan idejű munkaviszony
  • teljes munkaidős munkavégzés
  • céges laptop, telefon
  • bejárási támogatás
  • fiatalos csapat
  • évvégi bónusz
  • rugalmas munkaidő

    MUNKAVÉGZÉS HELYE: Kevermes

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.