Irodai munkatárs

  • Cég neve

    Imre Ügyvédi Iroda

  • Munkavégzés helye

    1137 Budapest, Szent István körút

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • telefonhívások fogadása, ügyfelekkel egyeztetések lebonyolítása;
  • ügyfelek személyes fogadása és kiszolgálása;
  • e-mailek kezelése, válaszok koordinálása;
  • perfekt, gyors – helyesírási szabályoknak megfelelő – gépelés;
  • sablonlevelek önálló megszerkesztése, beadványok előkészítése (elektronikus) aláírásra;
  • iratok elektronikus és papír alapú kezelése, digitalizálása, irattári nyilvántartása;
  • postai küldemények ügyintézése;
  • iroda működéséhez szükséges irodatechnikai és reprezentációs készletek nyilvántartása, megrendelése;
  • tárgyalófoglalások koordinálása, tárgyalótermek előkészítése, napközbeni felügyelete;

Elvárások

Szakmai elvárások:
  • legalább középfokú végzettség
  • MS Office programok magabiztos ismerete
  • webes felületkezelés (böngészők, cégkapu, levelező rendszerek) felhasználószintű ismerete
  • jó kommunikációs, koordinációs készség
  • mobilkommunikációs eszközök, gépek (okostelefon, tablet, számítástechnikai eszközök, irodai gépek) magabiztos használata
Személyes elvárások:
  • pozitív, kedves, megbízható személyiség
  • jó fogalmazókészség
  • tisztelettudó kommunikáció és stílus
  • proaktív gondolkodásmód
  • lelkiismeretes, precíz munkavégzés

Előnyt jelent

  • hasonló munkakörben szerzett jogi/pénzügyi munkatapasztalat
  • angol vagy német nyelv legalább alapszintű ismerete

Amit kínálunk

  • modern, munkavállalóbarát munkakörnyezet
  • több, mint 20 fős fiatalos kollektíva
  • céges laptop, mobiltelefon
  • reális jövedelem
  • hosszú távú, stabil munkahely

Munkahelyi extrák

  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Kerékpártároló
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Budapesti ügyvédi iroda keres titkársági csapatába olyan munkatársat, aki a két fős titkárság leendő tagjaként képes lesz:
  • adminisztratív ügyekben önálló és felelősségteljes munkavégzésre;
  • udvarias kommunikációra az iroda ügyfeleivel és kollégáival;
  • az elektronikus jogi kapcsolattartás platformjait alkalmazni;
  • alkalmazkodni a kollektíva tagjaihoz és csapatban dolgozni;
  • váratlan helyzetben is talpraesett döntést hozni és prioritást állítani;
  • önállóan kitölteni sablon iratokat, nyomtatványokat, leveleket.
Olyan partnerként kezelt kollégát keresünk, aki a kollektíva megbecsült tagjaként képes lesz segíteni az ügyvédi team munkáját.

Kérjük, hogy fényképpel ellátott önéletrajzát és motivációs levelét, bérigényének megjelölésével küldje meg részünkre.