Irodai munkatárs

  • Cég neve

    Copy and More Kft.

  • Munkavégzés helye

    2144 Kerepes

  • Fizetés

    Nettó 250e - 350e Ft havi bér

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

Adatok lekérése a belső rendszerből, továbbítás e-mailen keresztül a kollégáknak,
Excel táblázat feltöltése emailben érkező adatok alapján, Excelben kimutatások készítése, Beérkező számlák rögzítése, ellenőrzése,
Számlák kiállítása, kiküldése emailben, pénzügyi kintlévőség kezelése
Napi adminisztratív feladatok ellátása, lefűzés, archiválás,
Szerződésekkel kapcsolatos feladatok,
Kapcsolattartás ügyfelekkel,

Elvárások

MS Office programok (Word, Excel) magas szintű ismerete.
Logikus, strukturált gondolkodás
Megbízhatóság, precizitás, jó kommunikációs és problémamegoldó készség
Jókedv (persze mindenkinek lehetnek rossz napjai)
Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Előnyt jelent

- excel függvények ismerete.
-angol nyelvtudás

Amit kínálunk

6 vagy 8 órás munkaidő
Bejelentett jövedelem
Jó munkahelyi légkör, fiatalos családias hangulat,
Közös reggeli kávé/tea beszélgetéssel, hogy jól induljon a nap
Rugalmasság (pld. gyerekprogram, orvos)

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

A Copy and More Kft. magyar tulajdonban lévő vállalat, mely irodatechnikai berendezések bérbeadásával, üzemeltetésével foglalkozik. Belső átszervezés miatt munkatársat keresünk irodai munkakörbe.
Jelenleg 10 fő a dolgozói létszám, olyanok jelentkezését várjuk akik szeretnének csapatban, családias hangulatban dolgozni.