Irodai és vezetői asszisztens

  • Cég neve

    BÖJTÖS-BAU Kft.

  • Munkavégzés helye

    5000 Szolnok

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Központi levelezési rendszer folyamatos kezelése
  • Központi telefon kezelése
  • Titkársági feladatok elvégzése
  • Számlázás, utalás
  • Döntés előkészítés, kimutatások készítése
  • Elektronikus közbeszerzési pályázatok koordinálása, elkészítése
  • Szerződések elkészítése, a kapcsolódó dokumentumokkal együtt
  • Segítségnyújtás pályázatok előkészítése során
  • Iktatás, postázás
  • Segítségnyújtás a pénzügyi munkatársnak a pénzügyi beszámoló elkészítésében,
  • Egyéb adminisztratív segítség kérés alapján
  • Projektvezetők munkájának segítése
  • Pályázati lehetőségek nyomon követése, pályázat előkészítés
  • Adatbázis frissítés
  • Részvétel a szervezet egyéb tevékenységeiben és az irodai feladatokban
  • Kapcsolattartás a partnerekkel (megrendelői és alvállalkozói)
  • Irodaszer beszerzés

Elvárások

  • adminisztrációs, pénzügyi tapasztalat (legalább középfokú végzettség)
  • számítógépes irodai alkalmazások gyakorlati ismerete (MS Office, scanner, levelező rendszerek, stb.. ),
  • önálló, rendszer szemléletű munkavégzésre, problémamegoldásra való képesség
  • proaktivitás, rugalmasság, gyors reakcióképesség
  • dolgozni tudás, és dolgozni akarás igénye
  • csapatszellem

Előnyt jelent

  • legalább 2 éves irodai tapasztalat felsővezető irányítása alatt,
  • felsőfokú gazdasági végzettség, vagy ilyen irányú tapasztalat.
  • Építőipari kivitelezői vállalkozás ismerete

Amit kínálunk

  • Fiatalos csapat
  • Igényes, modern irodai környezet
  • Belváros közeli munkavégzés
  • Stabil munkaadói háttér

Céginformáció

Építőipari generálkivitelező vállalkozás.

Munkaidő, foglalkoztatás jellege:
  • Teljes munkaidő (napi 8 óra)
  • Azonnali munkakezdés
  • 6 hónapos próbaidő
Munkavégzés helye:
  • Szolnok

Amennyiben megfelelsz a fenti elvárásoknak, és hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet, szakmai, fényképes önéletrajzoddal várjuk jelentkezésedet.
A pályázathoz csatolni kell:
Fényképes szakmai önéletrajzot (fizetési igény megjelölésével).