Irodai és sales támogató asszisztens

  • Cég neve

    Prosperplast Kft.

  • Munkavégzés helye

    1037 Budapest

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Kimenő számlák kiállítása, rendelések leadása az anyacég felé
  • Dokumentumkezelés - hivatalos dokumentumok befogadása, nyilvántartása, rendszerezése papír alapon és elektronikusan
  • Bejövő számlák rendszerezése, utalásra előkészítése, befizetések nyilvántartása
  • Elszámolások, kimutatások készítése
  • Értékesítés támogatása adatokkal, elemzésekkel
  • Kapcsolattartás ügyfelekkel
  • Kapcsolattartás a cég lengyelországi központjával angol nyelven

Elvárások

  • Több éves munkatapasztalat
  • Kiváló MS Office (Word, Excel, Power-point) felhasználói ismeret
  • Megbízhatóság, precizitás, megfelelő munkamorál, nyitott, barátságos fellépés, kiváló kommunikációs készség, tanuló- és fejlődőképesség
  • Magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Önálló és rugalmas munkavégzés
  • Precizitás, pro-aktivitás
  • Problémamegoldó képesség

Előnyt jelent

  • Releváns munkakörben szerzett tapasztalat
  • Felsőfokú végzettség
  • Pénzügyi ügyintézői tapasztalat

Céginformáció

A Prosperplast Kft. 5 éve alakult Magyarországon, hogy az 1993-ban alapított anyacég termékeit értékesítse a piacon. Anyacégünk minőségi műanyag termékek – virágcserepek, szerszámosládák, háztartási termékek – gyártásával és értékesítésével foglalkozik. Az elmúlt évek során az európai piac egyik meghatározó szereplője lett.
A magyarországi vállalat erőteljes expanzió előtt áll, amihez következő lépésként budapesti, III. kerületi irodánkba keresünk olyan új munkatársat, akivel hosszú távon szeretnénk együtt dolgozni, tovább építeni a céget

Kérem küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát nagyságrendi bérigénye megjelölésével!