Irodai - projektasszisztens

  • Cég neve

    Home Service Hungary Kft.

  • Munkavégzés helye

    1094 Budapest, Viola utca

  • Egyéb juttatások

    • Céges autó

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Monitor (2 db)
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

A Te munkaköröd két részből áll:

1. Projekt asszisztens:

  • az ingatlanok adásvételével és a felújításával foglalkozó projekt koordinátor támogatása az adminisztrációban
  • birtokba adási és vételi protokollok követése a projekt koordinátor irányítása alatt
  • közüzemi szolgáltatóknál mérőóra átírások intézése
  • ingatlanok mérőóráinak leolvasása havi szinten
  • felújítások során beszerzések intézése online vagy akár személyesen

2. Irodai asszisztens:

  • az iroda olajozott működtetésének felügyelése
  • pénzügyi vezető és a projekt koordinátor támogatása a felújítások során keletkezett költségszámlák rendszerezésében, adatbázisba vezetésében
  • biztos és széles vállat biztosítasz az ügyvezetőnek a napi dolgainak intézésében
  • gépkocsi flotta ügyintézések is hozzád tartoznak (műszaki időpontok, biztosítások intézése, egyéb szerviz)

Elvárások

Szakmai elvárásunk nincs sok. Örülünk, ha van néhány évnyi munkatapasztalatod, de pályakezdőkkel is szívesen dolgozunk együtt. Előny, ha van tapasztalatod több hónapon átívelő projektek kezelésében.

  • Képes vagy több szálon futó feladatok egyidejű elvégzésére.
  • Igényes vagy és precíz, csak olyat adsz ki a kezedből, amit te is elvárnál, ha fizetsz érte.
  • Pontosan dolgozol és a határidők számodra a szent és sérthetetlen kategória, ezért a betartásukért minden követ megmozgatsz.
  • Felvállalod a tetteidért a felelősséget. Nem gond, ha hibázol, de amikor felismerted, vagy kiderül, elkezded kijavítani.
  • Ha valamiben elakadsz, támadnak ötleteid a megoldásra, könnyen feltalálod magad nehéz helyzetekben.
  • Szívesen és hatékonyan kommunikálsz olyan ügyintézőkkel is, akik nem olajozzák be a kommunikációs csatornáikat.
  • Talpraesett vagy és az első NEM nem tántorít el további próbálkozásoktól.
  • Használod és szereted az Excelt, legalább ilyen mélységben: szűrés, rendezés.
  • Kommunikációs angol nyelvtudás
  • “B kategória jogosítványod van és magabiztosan vezetsz Budapesten belül

Amit kínálunk

8 órás bejelentett állás.
Versenyképes, korrekt fizetés a minőségi munkádért cserébe.
Elektromos céges autó az ügyintézéshez.
Ha jól teljesítesz és önállóan, precízen dolgozol, akkor egy biztos, hosszú távú lehetőség.
Egy műszakos munkarend: 9:00 – 17:30, ebédszünettel.

Munkahelyi extrák

  • Ingyen gyümölcs, nasi
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Cégünk fő tevékenysége Budapesten ingatlanok vásárlása, felújítása, eladása.
Mi egy 4 fős, családias hangulatú vállalkozás vagyunk. Nyitottak vagyunk az új megoldásokra, mert hisszük, hogy ez viszi a világot előbbre. Figyelembe vesszük egymás véleményét és jó szívvel jövünk dolgozni. Akkor fogod magad jól érezni köztünk, ha te is hasonló beállítottságú vagy.

A munkakör nyitott, bármikor betölthető, így minél előbb. De a megfelelő emberre tudunk várni.
Munkavégzés helye: Budapest, IX. Viola utca

Jelentkezni így tudsz
Küldj nekünk egy maximum 2 oldalas, fényképes önéletrajzot, amiben szánsz egy részt arra, hogy leírod, miért te vagy számunkra az ideális munkatárs jelölt.
Jelentkezési határidő nincs, amint megtaláljuk a megfelelő embert, felvesszük.