Irodai – Back Office asszisztens

  • Cég neve

    GTR Magyarország Zrt.

  • Munkavégzés helye

    1117 Budapest

  • Fizetés

    Nettó 350e Ft havi bér

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • banki ügyintézés, utalások banki rögzítése, nyomon követése, számlázási folyamatban való részvétel
  • háttértámogató irodai munkakörhöz kapcsolódó naprakész nyilvántartások vezetése, határidők nyomon követése, betartása
  • pályázatokhoz szükséges dokumentációk adminisztratív előkészítése, kapcsolódó ti-és havi riportok készítése
  • adminisztratív feladatok: elektronikus és papíralapú dokumentumok kezelése (címlisták, levelezés, fénymásolás, szkennelés, iktatás, archiválás)
  • kisebb projektek teljeskörű ügyintézése (pl. egyszerű beszerzés)
  • munkához kapcsolódóan eseti kapcsolattartás külső ekkel (vevő/szállító)
  • postai feladások és azok adminisztratív kezelése

Elvárások

  • minimum középfokú végzettség
  • alapos MS Office ismeret
  • precíz munkavégzés, kiváló szervezési és koordinálási készség ( kommunikációs képesség írásban és szóban egyaránt, ügyfélközpontú hozzáállás)
  • erkölcsi bizonyítvány

Előnyt jelent

  • "B" kategóriás jogosítvány
  • idegen nyelv ismerete (angol)
  • pénzügyi, számviteli területen gyakorlat
  • SAP ismeret

Amit kínálunk

  • határozatlan idejű munkaszerződés
  • kiváló, kis létszámú irodai környezet
  • eseti home-office munkavégzés letősége
  • versenyképes i csomag

Amennyiben úgy érzi, hogy megfelel a munkakör követelményeinek és szívesen dolgozna nálunk, fényképes önrajzát a pályázott munkakör, az ön által elvárt nettó munkabér, valamint a várható állásának időpontjának megjelölésével várjuk, motivációs levelével együtt.