Irodai asszisztens, recepciós

  • Cég neve

    Scrub Daddy Hungary Zrt.

  • Munkavégzés helye

    6636 Mártély, Rosmarin utca 1.

  • Egyéb juttatások

    • Nyelvtanulás támogatása
    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Angol alapfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

A Scrub Daddy különleges anyagú és praktikus kialakítású hatékony takarítóeszközöket és tisztítószereket gyárt, melynek köszönhetően a takarítás egy igazi élmény.

A Scrub Daddy Hungary a Scrub Daddy kiváló termékei mellett magas minőségű háztartási mosó- és tisztítószerek saját márkás gyártója, termékeink fejlesztésénél különös hangsúlyt fektetünk a fenntarthatóságra.

Főbb feladatok:

  • telefonközpont kezelése
  • látogatók fogadása, eligazítása
  • tárgyaló előkészítése, rendben tartása
  • postai ügyintézés (be és kimenő levelek és csomagok iktatása)
  • termékmintákkal kapcsolatos feladatok (csomagok összekészítése, feladása)
  • irodaszer, munkaruha és védőeszköz beszerzés
  • egyéb adminisztráció

Elvárások:

  • legalább középfokú végzettség
  • alapfokú angol nyelvtudás
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Előny:

  • hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • stabil háttérrel rendelkező, dinamikusan fejlődő nemzetközi cég
  • kellemes, igényes munkakörnyezet
  • munkába járás biztosítása a környező településekről
  • béren kívüli juttatás
  • angol nyelvtanfolyamokon való részvétel

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Recepciós
  • Szakmai asszisztens
  • Titkárnő, Titkár

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el fényképes önéletrajzát a "Jelentkezem" gombra kattintva.