Irodai asszisztens

  • Cég neve

    RAVEN Hungary Kft.

  • Munkavégzés helye

    2038 Sóskút, Ipari park

  • Egyéb juttatások

    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Pályakezdő/friss diplomás
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • szállítólevelek és számlák kiállítása és nyilvántartása,
  • árajánlatok készítése és továbbítása a vevők felé,
  • megrendelések ügyintézése és nyilvántartása,
  • egyéb adminisztratív feladatok ellátása,
  • vezető utasításainak elvégzése.

Elvárások

  • középfokú értettségivel,
  • felhasználói szintű MS OFFICE (WORD, EXCEL, OUTLOOK),
  • pontosság, precizitás, önállóság,
  • nyitott hozzáállás, rugalmasság,
  • csapatjátékos személyiség,
  • B kategóriás jogosítvány.

Előnyt jelent

  • szlovák vagy angol vagy német nyelvtudás,
  • logikus, rendszerező gondolkodás, problémamegoldó képesség.

Amit kínálunk

  • stabil munkahely,
  • teljes munkaidős állás,
  • útiköltség és ebéd hozzájárulás.

Céginformáció

RAVEN csoport az acéltermékek legjelentősebb forgalmazói közé tartozik a Visegrádi négyek országaiban. A magyar vállalat, A RAVEN Hungary Kft. Sóskúton található széleskörű acéltermék választékát kínálja a vevők számára.

Amennyiben felhívásunk felkeltette érdeklődését, kérjük a "Jelentkezem" gombra kattintás után csatolja önéletrajzát és motivációs levelét. Válaszolni csak a kiválasztott érdeklődőknek fogunk. Megértésüket előre is köszönjük.