Irodai asszisztens - pénzügyi, számviteli ismerettel

  • Cég neve

    EPZ Emerald Pénzügyi Zrt.

  • Munkavégzés helye

    1112 Budapest, Cseresznye utca 37.

  • Fizetés

    Nettó 330e - 400e Ft havi bér

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Monitor (1 db)
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Folyamatos együttműködés és kapcsolattartás a könyveléssel, munkájuk segítése
  • Könyvelési anyagok előkészítése
  • Kimenő és bejövő számlák kezelése
  • Adminisztratív támogatás hitelügyletek előterjesztésében, szerződések előkészítésében
  • Szerződéskötési, folyósítási és utólag teljesítendő feltételek teljesülésének ellenőrzése
  • Ügyletekkel kapcsolatosan felmerülő feladatok ellátása
  • Kintlévőség kezelés
  • Házipénztár kezelése
  • Postai küldeményekkel kapcsolatos feladatok ellátása
  • Ügyfelekkel való kapcsolattartás
  • Monitoring feladatok ellátása
  • Iroda napi szintű feladatainak ellátása

Elvárások

  • Legalább középfokú pénzügyi/számviteli szakirányú végzettség
  • Számviteli alapismeretek
  • Pénzügy területén legalább 2 éves tapasztalat
  • Irodai munkával kapcsolatos tapasztalat
  • Kiváló analitikus gondolkodásmód, önálló munkavégzés szükséges
  • Magabiztos a MS Excel és Word használat
  • Munkájában pontos és megbízható
  • Monotonitás tűrés
  • Rendszerszemlélet
  • Elhivatottság

Előnyt jelent

  • Felsőfokú/OKJ pénzügyi végzettséggel rendelkezik
  • Pénzügyi szektorban, hitelezésben szerzett releváns tapasztalat
  • Eredmény- és teljesítményorientált hozzáállás

Amit kínálunk

  • Versenyképes, stabil fizetés
  • Folyamatos fejlődés és tanulási lehetőség
  • Biztonság és fejlődés
  • Stabil háttérrel rendelkező vállalkozás vagyunk
  • Segítőkész kollégák
  • Összetartó közösség
  • Azonnali munkakezdés

Céginformáció

Stabil, erős tőkeháttérrel rendelkező, pénzügyi vállalkozásként célunk, hogy partnereink pénzügyi igényeire a legmegfelelőbb megoldásokat kínáljuk a vállalati szegmensben, a gyors, professzionális, bürokráciamentes pénzkihelyezés megvalósítását szem előtt tartva.

A "Jelentkezem" gomb megnyomása után, kérjük csatolja bérigénnyel ellátott, magyar nyelvű önéletrajzát.