Irodai asszisztens

  • Cég neve

    "NYÍR-LIFT" KFT.

  • Munkavégzés helye

    4405 Nyíregyháza, Debreceni út 236.

  • Fizetés

    Nettó 250e Ft havi bér

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Árajánlatok elkészítése, kiküldése, nyomonkövetése,
  • Megrendelések rögzítése, nyomonkövetése a kiszállításig,
  • Megrendelések előkészítése számlázásra, árak ellenőrzése,
  • Szállítólevelek kiállítása,
  •  Kapcsolattartás ügyfelekkel,

Elvárások

  • Középfokú végzettség
  • Angol tárgyalóképes nyelvtudás
  • Irodai szoftverek ismeret (Ms Office)
  • Megbízható, önálló, pontos munkavégzés
  • Jó kommunikációs készség, jó problémamegoldó képesség

Előnyt jelent

  • Gyártásban végzett tapasztalat,

Amit kínálunk

  • Megbízható, stabil vállalati háttér és dinamikusan fejlődő szervezet
  • Nyitott, pozitív, rugalmas, családias és fiatalos légkör
  • Szakmai, technikai kihívások és egyéni fejlődési lehetőség
  • Versenyképes jövedelem és egyéb juttatások

Céginformáció

A Nyír-Lift Kft. Kelet- Magyarország egyik legdinamikusabban fejlődő, innovatív magyar tulajdonú vállalata.
Több mint 33 éve jelen van, mind a hazai és nemzetközi piacokon, fő tevékenysége a felvonógyártás-karbantartás és fémmegmunkálás.

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérem kattintson a jelentkezem gombra!