Irodai asszisztens (német nyelvtudással)

  • Cég neve

    STRABAG EPITOipari ZRT.

  • Munkavégzés helye

    6000 Kecskemét

  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek

  • Elvárások

    • Német felsőfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Job-ID: req59951

A STRABAG-nál világszerte 2.400 telephelyen mintegy 86.000 ember építi a modern jövőt. Ennek során nem csak projektjeinket, hanem minden egyes munkatársunkat egyediség és egyéni erősségek tüntetik ki. Legyen szó magas- és mérnöki építésről, út- és mélyépítésről, híd- és alagútépítésről, projekttervezésről, építőanyag-gyártásról vagy épületmenedzsmentről – mi tovább gondoljuk az építést, hogy Európa leginnovatívabb és legfenntarthatóbb építéstechnológiai konszernje lehessünk. Az esélyegyenlőség, a diverzitás és az elfogadás szerves része mindannak, amik vállalatként vagyunk, és ahogyan dolgozunk. A kitűzött célokat együtt, partnerként valósítjuk meg, és az új feladatokkal együtt növekszünk. Együtt nagy dolgokat hozunk létre.
Építsd velünk a jövőt!

Feladatok:

  • Építési projekttel kapcsolatos levelezések lebonyolítása német nyelven
  • Kooperációkon való részvétel – fordítás magyar – német, német – magyar nyelvre
  • Kimenő – beérkező írásos anyagok kezelése, fordítása
  • Építési munkaterületre történő beléptetés koordinálása

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Tárgyalóképes német nyelvtudás
  • Tolmácsolásban, fordításban szerzett tapasztalat
  • Word, Excel felhasználói szintű ismerete
  • Precizitás, önállóság, proaktív problémamegoldó készség
  • Azonnali kezdés előny
  • A projekt helyszínére való kijutás vállalása napi szinten (a munkavégzés Kecskeméten, a Mercedes gyár területén, igényes konténerirodában történik)
  • Határozott idejű munkaviszony 2025.02.28-áig

Munkavégzés helye:

  • Kecskemét, 6000, HU

Amit kínálunk:

  • Széleskörű képzési lehetőségek
  • Változatos karrierlehetőségek, szakmai fejlődés
  • Tisztességes és piacképes fizetés
  • Egészségprogramok

Cégünk gondoskodik munkatársai folyamatos képzéséről, szakmai fejlődéséről. Saját szervezésű és külső tanfolyamaink minden dolgozónk számára rendelkezésre állnak. A nagyvállalati biztos háttér és fejlődési lehetőségek mellett a cégünkre jellemző nyitott és barátságos szervezeti kultúra kombinációjával fog találkozni.