schoen + sandt Hungary Gépgyártó és Szolgáltató Korlátolt Felelősségű Társaság logo

Irodai asszisztens német nyelvtudással

    schoen + sandt Hungary Gépgyártó és Szolgáltató Korlátolt Felelősségű Társaság

  • Munkavégzés helye

    3300 Eger, Kistályai út 1.

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Német középfok
    • Pályakezdő/friss diplomás
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Beérkező ajánlatkérések/megrendelések kezelése (főleg a külföldi vevőknél a felmerülő kérdések tisztázása, kommunikáció a technológiával stb.);
  • Ajánlatkérések elkészítése, nyomon követése;
  • Szállításokkal, vámkezeléssel kapcsolatos kommunikáció a vevő felé;
  • Szerviz utak, kiküldetések szervezése, bonyolítása;
  • Vevői adatbázisok kialakítása;
  • Az ügyfelek igényeinek felmérése;
  • A partnerekkel, ügyfelekkel, vevőkkel való kapcsolattartás;

Elvárások

  • Német nyelv tárgyalóképes ismerete írásban és szóban
  • Kiváló szervező – és önálló problémamegoldó készség;
  • Minimum középfokú végzettség;
  • Határozott fellépés;
  • Jó kapcsolatteremtő készség;
  • Megbízható, precíz önálló munkavégzés;
  • Csapatmunkában való részvétel, együttműködési készség;
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office) követelmény;

Előnyt jelent

  • Hasonló munkakörben területen szerzett tapasztalat;
  • angol nyelv;

Amit kínálunk

  • Bérezés egyéni, megegyezés szerinti;
  • Önálló, változatos feladatok, fejlődési lehetőség;
  • Élet-, baleset – és betegbiztosítás;
  • Cafeteria
  • Stabil vállalati háttér, hosszútávú, biztos munkalehetőség egy fejlődő és bővülő cégnél;
  • Munkába járás támogatása;
  • Laptop, mobiltelefon;
  • Egy fiatalos és összetartó csapat;
  • Céges rendezvények; csapatépítő programok

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Céges rendezvények
  • Kerékpártároló
  • Parkoló
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

A schoen + sandt Hungary Kft. a német schoen+sandt machinery GmbH (66955 Pirmasens) gépgyártó csoporthoz tartozik.
Üzemünkben a csoport részére komplett gépeket tervezünk, építünk, és alkatrészeket gyártunk. Emellett partnereink egyedi igényei alapján gépsorokat tervezünk és építünk - magyarországi és környező országbeli piacokra.
Fő tevékenységeink stancoló gépek, valamint egyedi célgépek tervezése, gyártása, és alkatrészgyártás.

Az  "jelentkezés" gomba kattintással részletes életrajzot csatolva