Irodai asszisztens

  • Cég neve

    Multimpex Europa Zrt.

  • Munkavégzés helye

    2314 Halásztelek

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Monitor (1 db)
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • Külföldi partnerekkel kapcsolattartás
  • Import árubeszerzés, reklamációkezelés, export ügyintézés és/vagy
  • Kereskedelmi tevékenységgel kapcsolatos adminisztrációs feladatok ellátása
  • Készletek folyamatos figyelése, rendelések bonyolítása
  • Elemző táblázatok, kalkulációk, árajánlatok készítése Excelben
  • Weboldal frissítés, karbantartás

Elvárások

  • Középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban (napi szintű angol nyelvű kommunikáció külföldi partnerekkel írásban és szóban egyaránt) és/vagy
  • Legalább középfokú végzettség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Gyors problémamegoldó képesség
  • Önálló, megbízható munkavégzés
  • Precizitás
  • Jó kapcsolatteremtési és szervező képesség
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent

  • Külkereskedelmi ismeretek
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Egyéb idegen nyelv ismerete
  • Kulcs-Soft ismerete
  • Adobe InDesign, Photoshop és CorelDRAW ismerete és használata
  • A mielőbbi munkába állás lehetősége

Amit kínálunk

  • Családias munkakörnyezet
  • Egy dinamikusan növekvő cég biztonsága
  • Fiatal, dinamikus, céltudatos csapat
  • Állandó egyműszakos munkarend
  • Munkavégzés ideje: hétfőtől-csütörtökig 7.00-16.00-ig, péntek 7.00-15.00-ig
  • Szabad hétvégék (Nincs hétvégi munkavégzés)
  • Dolgozói kedvezmény minden cég által forgalmazott termékre
  • Határozatlan idejű munkaszerződés

Céginformáció

Cégünk, a Multimpex Europa Zrt. meghatározó és egyben az egyik legdinamikusabban fejlődő szereplője a FMCG szektor beszállítói piacán, a folyamatos növekedésnek és egyben a piacbővítési stratégiának köszönhetően, cégünk az alábbi pozícióba keres munkatársat

Jelentkezés fényképes önéletrajzzal, bér igény megjelölésével.