Irodai asszisztens/ Értékesítési támogató

  • Cég neve

    BECK AND PARTNERS Kft.

  • Munkavégzés helye

    Budapest

    • Teljes munkaidő
    • Home office
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Partnerünk több évtizede működő, tőkeerős nemzetközi nagyvállalat, melynek magyarországi leányvállalata újonnan induló brandhez keres kereskedelmi asszisztens csapatuk kiépítésére új munkatársat a helyi vezetők mellé.

Akár pályakezdők jelentkezését is várják az alábbi pozícióba:

Főbb feladatok, munkák:

  • Ügyfél kiszolgálással kapcsolatos feladatok ellátása
  • Ügyféladatok és dokumentáció teljes körű vezetése és karbantartása
  • Ügyfélmegbízások teljesítése
  • Telefonon információszolgáltatás és adott megbízások elintézése, időpont egyeztetés
  • Ügyfelek fogadása és koordinálása
  • Megrendelések előkészítése és az ehhez tartozó irodai adminisztratív feladatok elvégzése
  • Rendezvények leszervezésben való közreműködés

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Jó kommunikációs készség
  • Kiváló időbeosztási érzék
  • Nyitott személyiség

Amit kínálunk:

  • Nettó 280.000-640.000 Ft
  • 13. havi fizetés
  • Könnyen megközelíthető helyen és szép környezetben dolgozhatsz
  • Havi 4-6 alkalom Home Office lehetőség
  • Rugalmas munkavégzés
  • Támogató vezetőkkel rendszeres konstruktív együttműködés
  • Fejlődést biztosító cégkultúra, szakmai képzések jó hangulatú csapat
  • Karrierlehetőség Magyarország egyik legdinamikusabban fejlődő kereskedelmi cégénél értékesítés/kereskedelem irányba
  • Biztos háttér, kiemelkedő munkakörülmények

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Szakmai asszisztens
  • Ügyfélszolgálat, Vevőszolgálat
  • Telefonos ügyfélszolgálat
  • Vevőszolgálat

Egyéb információ:

  • Munkavégzés helye: Budapest XIII. kerület
  • Munkaidő: hétfőtől – péntekig napi 8 óra (Home Office lehetőség)