Irodai asszisztens

  • Cég neve

    BECKHOFF Automation Kft.

  • Munkavégzés helye

    1097 Budapest, Táblás utca 36.

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Érkező vendégek fogadása, eligazítása
  • Bejövő telefonhívások kezelése, átirányítása és az üzenetek továbbítása
  • Bejövő és kimenő levelek kezelése: postázás, iktatás
  • Beérkező számlák kezelése, vállalati rendszerben történő rögzítése
  • Az iroda napi munkájának támogatása, közreműködés az irodai rend fenntartásában
  • Csomagfeladások kezelése
  • Oktatás szervezés, az ehhez kapcsolódó egyéb feladatok ellátása
  • Utazásokkal kapcsolatos ügyintézés
  • Rendelések feldolgozása, visszaigazolása, nyomon követése
  • Munkakörrel kapcsolatos adminisztratív teendők ellátása

Elvárások

  • Minimum középfokú végzettség
  • Aktív angol nyelvtudás szóban és írásban (középfok, kommunikációs szint)
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office)
  • Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Ügyfélorientált attitűd

Előnyt jelent

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Nyitottság az újdonságok megismerésére
  • Kulcs-Soft rendszer ismerete

Amit kínálunk

  • Budapesti munkavégzés (IX. ker.)
  • Hosszú távú munkalehetőség (teljes munkaidő)
  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Kellemes munkakörnyezet, családias légkör
  • Fiatalos, lendületes csapat

A jelentkezéshez kérjük, csatolja fényképes, magyar nyelvű önéletrajzát!