BAUMIT Épitőanyaggyártó és Kereskedelmi Kft. logo

Irodai asszisztens

  • Cég neve

    BAUMIT Épitőanyaggyártó és Kereskedelmi Kft.

  • Munkavégzés helye

    2510 Dorog, Baumit út 1.

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • A Vállalat dorogi székhelyére érkező vendég- és partnerforgalom koordinálása, recepciós feladatok ellátása
  • Tárgyalók előkészítése, foglalása, rendben tartása
  • E-mailek, telefonhívások kezelése
  • Társaság részére érkező és feladásra váró levelek és küldemények kezelése
  • Rendezvények szervezésében való részvétel, catering
  • Szkennelés, dokumentum archiválási feladatok ellátása
  • Napi kapcsolattartás a vezetőkkel és munkatársakkal
  • Egyéb titkársági és adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások

  • Középfokú végzettség
  • Legalább 3-5 éves, hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • B kategóriás vezetői engedély
  • Számítógépes irodai alkalmazások ismerete (MS Office, scanner, levelező rendszer, stb.)
  • Angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Proaktivitás és problémamegoldó hozzáállás
  • Pontos, precíz munkavégzés önállóan és csapatban is

Előnyt jelent

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Német nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Vonzó juttatási csomag (cafeteria, év végi jutalom, képzési lehetőség, bejárási támogatás)
  • Változatos, felelősségteljes feladatok
  • Családias közösség
  • Hosszútávú munkalehetőség, stabil vállalati háttér

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények
  • Kerékpártároló
  • Parkoló
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

A Baumit Kft. 1990-es alapítása óta mára a hazai építőipar vezető cégei közé tartozik. Tevékenységét innovatív építőipari termékek és dinamikus fejlődés jellemzi.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük, hogy csatolja be önéletrajzát.